Nie uwierzysz co robiła Dowbor! Mało kto o tym wie

Katarzyna Dowbor zanim została gwiazdą telewizji Polsat i programu „Nasz Nowy Dom” była seksuologiem, miała też epizod jako radna, gwiazda kryje niejeden sekret.

Czytaj też: Skrzynecka ujawnia! Jej wujek zmarł na koronawirusa – był wpisany jako „ozdrowiały”

Dziennikarka i prowadząca program Nasz Nowy Dom na antenie stacji Polsat, jest kojarzona z telewizją od zawsze. Jednak w swoim życiu podejmowała się także zajęć kompletnie niezwiązanych z show-biznesem i mediami.

Pani Katarzyna jest z pochodzenia Warszawianką, ale dzieciństwo spędziła w Toruniu. Postanowiła jednak na studia wrócić do stolicy, które skończyła na tamtejszym Uniwersytecie.

Wielu jej fanów może zaskoczyć jaki późniejsza gwiazda telewizji wybrała kierunek studiów. Mianowicie Katarzyna Dowbor ukończyła pedagogikę ze specjalnością seksuologia. Co w tamtych czasach nie było częstym wyborem.

Katarzyna Dowbor kryje w sobie nie jeden sekret

Taki wybór kierunku studiów jasno pokazuje, że Dowbor już od wczesnych lat chciała pomagać ludziom. Jej charakter nie pozwala na śledzenie ważnych wydarzeń z boku, raczej lubi mieć wpływ na decyzje, dlatego tak ważne stało się dla niej pomaganie.

Jednym z najmniej znanych epizodów w życiu Katarzyny Dowbor, pozostaje chyba jej kariera w polityce. W latach 1994-98 dziennikarka została radną w Piasecznie, gdzie starała się wsłuchiwać w potrzeby mieszkańców.

Piaseczno graniczy z Warszawą, a dokładnie z Ursynowem. Tak korzystne położenie geograficzne powoduje, że jest bardzo chętnie wybierane na miejsce do zamieszkania.

Zobacz również: Makabryczne odkrycie we Wrocławiu. Poszukiwani świadkowie!

To dlatego Dowbor zdecydowała się na zostanie radną, żeby spróbować jeszcze bardziej poprawić wizerunek miasta, które pokochała. Znając jej charakter i nieustępliwość, z pewnością odniosła na tym polu niejeden sukces.

Katarzyna Dowbor zanim została gwiazdą telewizji Polsat i programu "Nasz Nowy Dom" była seksuologiem, miała też epizod jako radna, kryje niejeden sekret
Katarzyna Dowbor zanim została gwiazdą telewizji Polsat i programu „Nasz Nowy Dom” była seksuologiem, miała też epizod jako radna, kryje niejeden sekret. Screen/ YouTube

Polecamy także:

Rewolucja w Biedronce! Miliony Polaków na to czekało

Kazik wrócił i na „dzień dobry” zaatakował prezesa PiS

Sonda: Jak oceniasz decyzje rządu w związku z koronawirusem?

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →