Makabryczne odkrycie we Wrocławiu. Poszukiwani świadkowie!

Makabryczne odkrycie we Wrocławiu, w rzece znaleziono zwłoki psa zawinięte w dywan, to było bestialskie i brutalne morderstwo, poszukiwani są świadkowie. O całej sytuacji informacje w mediach społecznościowych podała  Ekostraż. Z relacji świadków wynika makabryczny scenariusz całego zajęcia. Okazuje się,  że pies został skatowany. Teraz sprawą zajmuję się również Ekostraż,  która prosi ewentualnych świadków o pomoc w odszukaniu sprawców tego czynu.

Czytaj też: Nie żyje światowej sławy aktor. To wielki wstrząs

Makabryczne odkrycie we Wrocławiu

Ta wiadomość wstrząsnęła nie tylko Wrocławiem i Dolnośląskiem,  lecz także całą Polską. Na stawach w Leśnicy we Wrocławiu odkryto zwłoki zabitego psa. Z relacji świadków i policji wynika,  że jego zwłoki było zawinięte w dywan, do którego przybito deski. Teraz sprawą zajmuję się Ekostraż,  która ma wnioskować o przeprowadzenie sekcji psa. Strażnicy chcą przede wszystkim uzyskać informacje,  które mogłyby im pomóc w odszukaniu sprawców tego nieludzkiego czynu. Z tego powodu jeśli ktoś widział zdarzenie, Ekostraż prosi o niezwłoczny kontakt.

Pies to średniej wielkości osobnik – w kolorze białym (z tego co można było sprawdzić po rozcięciu kawałka tkaniny)” – relacjonuje w mediach społecznościowych Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż.

Strażnicy mają zamiar walczyć o odszukanie surowców tego przestępstwa.

Zobacz również: Lawinowo rośnie liczba zakażeń. Te liczby mówią same za siebie

Sekcja zwłok, o którą będziemy wnioskować, wykaże płeć i inne cechy, które być może pozwolą na identyfikacje właściciela i sprawcy – piszą na Facebooku. – Przystępujemy do postępowania w charakterze pokrzywdzonego (…). Ktoś się bardzo postarał i misternie zabezpieczył psa przed wydostaniem z pakunku. Jeśli wiecie cokolwiek piszcie”

apelują ekostrażnicy.

Makabryczne odkrycie we Wrocławiu, w rzece znaleziono zwłoki psa zawinięte w dywan, to było bestialskie i brutalne morderstwo, poszukiwani są świadkowie
Makabryczne odkrycie we Wrocławiu, w rzece znaleziono zwłoki psa zawinięte w dywan, to było bestialskie i brutalne morderstwo, poszukiwani są świadkowie/ screen YouTube

Źródło: O2

Polecamy także:

Hołownia atakuje rząd i Jarosława Kaczyńskiego. Takich słów z jego ust nie spodziewał się nikt

Putin znowu atakuje Polskę! Chce nas ukarać

Rząd poda się do dymisji? Jest komentarz rzecznika

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →