Kim jest nowa partnerka Wojewódzkiego? To zdjęcie zwala z nóg!

Kim jest nowa partnerka Wojewódzkiego? Kuba Wojewódzki i nowa partnerka pojawia się w sieci, na pierwszy rzut oka widać, że tajemnicza blondynka to na pewno nie Anna Mucha, z kim w takim razie gwiazdor tworzy nowy związek?

Czytaj też: Doda nie wierzy w pandemię koronawirusa? To co opublikowała zszokowało

Kuba postanowił wyrwać się z Warszawy i jak to sam zaznaczył odizolować się podczas kwarantanny w trochę inny sposób. Jak to ma w zwyczaju, sposób ten jest wręcz luksusowy. Wojewódzki postanowił w Gdańsku popływać motorówką. Fani momentalnie zauważyli, że nie jest tam sam. Kim jest tajemnicza towarzyszka showmana?

Wojewódzki zamieścił na swoim profilu na Instagramie nagranie z wyprawy luksusową motorówką po porcie w Gdańsku. W pewnym momencie w kadrze można zauważyć długie blond włosy.

Kim jest nowa partnerka Kuby Wojewódzkiego?

Fani momentalnie zasypali Kubę pytaniami o tajemniczą towarzyszkę, ten pozostał jednak niewzruszony i nie odpowiedział na zaczepki. jedynie podpisał całe nagranie stwierdzeniem:

„Pomimo wielkiego zamknięcia sezon uważam za otwarty”.

View this post on Instagram

Pomimo wielkiego zamknięcia sezon uważam za otwarty???? #gdańsk

A post shared by Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official) on

Dziennikarz wziął sobie rządowe obostrzenia do serca, ale musiał to oczywiście zrobić w swoim stylu. Takie zachowanie nie spodobało się części użytkowników Instagrama, którzy wyrazili swoją frustrację w komentarzach.

„Cieszymy się Kuba z Tobą, ale więcej pokory. Żyj, korzystaj, należy Ci się, ale trochę więcej empatii”

„Taki to pożyje!”

„Kto bogatemu zabroni?!”

Kim jest tajemnicza blondynka z nagrania? Czy to ta sama kobieta, która pozowała odwrócona plecami, w samej bieliźnie w mieszkaniu Kuby?

Zobacz również: Wiśniewski powiedział co sądzi o PiS! Bardzo ostre słowa

A co Wy myślicie, czy Ania Mucha może czuć się zazdrosna?

Kim jest nowa partnerka Wojewódzkiego? Kuba Wojewódzki i nowa partnerka pojawiją się w sieci blondynka to nie Anna Mucha z kim gwiazdor tworzy nowy związek?
Kim jest nowa partnerka Wojewódzkiego? Kuba Wojewódzki i nowa partnerka pojawiją się w sieci blondynka to nie Anna Mucha z kim gwiazdor tworzy nowy związek? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Latami to ukrywała, gdy tajemnica wyszła na jaw wszyscy zamarli

„Upadek Kabały”: Teoria spiskowa czy jedna z największych tajemnic ludzkości?

Donald Trump: „Wiem w jakim stanie jest Kim Dzong Un”

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →