Rusin obraziła Polki! Nie mogły uwierzyć w to co powiedziała

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kinga Rusin opublikowała, na swoim profilu na portalu społecznościowym Instagram, wpis z okazji Dnia Kobiet (8 marca), wielu uważa, że obraziła nim kobiety i faktycznie Polki mogą poczuć się urażone tym, co napisała. To już kolejna kontrowersja wokół dziennikarki DDTVN w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Dziennikarka podpadła fanom w ostatnim czasie już kilkakrotnie. Ludzie nie mieli dla niej litości po jej sławnej wypowiedzi o grobach i kupowaniu sztucznych kwiatów, czy po imprezie po oscarowej, na której zrobiła sobie zdjęcie z Adele i je opublikowała w mediach społecznościowych, a wszyscy inni przestrzegali zakazu publikacji. Dlatego chyba dla nikogo nie jest wielkim zaskoczeniem, że przy pierwszej nadarzającej się okazji, Kinga Rusin znów podpadła internautom.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kinga Rusin znowu to zrobiła, tym razem obraziła Polki!

Chodzi tym razem o obszerny wpis z okazji światowego Dnia Kobiet, który zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Wywołał on od razu burzę komentarzy niezadowolonych użytkowników portalu.

Dzień Kobiet to nie jest już dzień „goździka i rajstop”, ale okazja to powiedzenia kilku słów prawdy. Niby Polkom jest coraz lepiej, a jednak z badań, ze statystyk, a przede wszystkim z Waszych wiadomości, wyłania się mniej optymistyczny obraz. W Polsce 77 proc. ankietowanych nadal uważa, że rolą kobiety jest praca w domu i opieka nad dziećmi (wg analizy Instytutu Badań Strukturalnych), niezależnie od roli w jakiej same by siebie widziały. Piszecie, że na sukcesy kobiet często patrzy się podejrzanie, aktywność się deprecjonuje, wygląd krytykuje, odrębne zdanie ignoruje. Dominuje przekonanie, że dziewczynce nadal nie wypada się wychylać, powinna poskromić spontaniczność i nie powinna się spierać (nawet jeżeli ma rację). Z okazji Dnia Kobiet życzę nam Kobietom siły – by mówić i działać. Niech nikt nas w niczym nie ogranicza ze względu na naszą płeć! Ps dziękuję wszystkim wspaniałym koleżankom z pracy, producentce, wydawczyni, reporterkom, dokumentalistkom, za dzisiejsze wydanie DDTVN

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ostra reakcja kobiet na komentarz Kingi Rusin

Z tą wypowiedzią nie zgadza się wiele kobiet, które nie poskąpiły ostrych komentarzy pod postem zamieszczonym przez prowadzącą DDTVN. Oto jeden z nich:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Śmierć Królikowskiego zmieniła ich życie: rodzina przeżywa koszmar

„Nie zgodzę z pani wpisem. W dzisiejszych czasach wszystko zależy od nas samych. Jesteśmy w takiej sytuacji na którą same sobie zapracowałyśmy i jakich partnerów wybrałyśmy. Babeczki są silne i niezależne. Z właściwymi partnerami podbijamy świat”

– komentuje wpis Rusin jedna z użytkowniczek Instagrama.

Kinga Rusin obublikowała na Instagram wpis z okazji Dnia Kobiet (8 marca), obraziła nim kobiety, Polki mogą czuć się urażone tym co napisała.
Kinga Rusin opublikowała na Instagram wpis z okazji Dnia Kobiet (8 marca), obraziła nim kobiety, Polki mogą czuć się urażone tym co napisała. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Ibisz ogłosił przerażające wieści na żywo. Polały się łzy

Jak dziś wygląda grób Kory? Ciężko w to uwierzyć

Hit w sieci! Zenek Martyniuk pokazuje jak się chronić przed koronawirusem

To Cię może również zainteresować:

Stan Zagrożenia Epidemiologicznego w Polsce: Co to oznacza?

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

Kolejna ofiara śmiertelna w Polsce i nowe zakażenia koronawirusem

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →