Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło

Udostępnij:

„Świat według Kiepskich” 2019, Ryszard Kotys, choroba, stan jego zdrowia. Serialowy Marian Paździoch to postać która rozbawia do tej pory setki tysięcy widzów. „Świat według Kiepskich” gości na antenie telewizji Polsat nieprzerwanie od 16 marca 1999 roku.

Zabawnych perypetii sąsiadów z wrocławskiej kamienicy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Postacią drugoplanową jest Marian Paździoch, grany przez Ryszarda Kotysa. Nieco zrzędliwy, starszy i wyjątkowo skąpy pan skradł serca widzów telewizji Polsat.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kurdej Szatan pijana wrzuciła film. Kolega się do niej dobierał

Sposób w jaki Ryszard Kotys odgrywa swoją rolę sprawia, że ludzie śmieją się do rozpuku. Niestety rzeczywistość poza planem filmowym nie jest już taka kolorowa. Poza serialem „Świat według Kiepskich”, serialowy Paździoch przeżywa gehennę.

Świat według Kiepskich, Kotys czyli serialowy Paździoch przechodzi gehennę, jego stan zdrowia pozostawia wiele do życzenia

"Świat według Kiepskich" Polsat. Ryszard Kotys 2019, choroba. Marian Paździoch to postać bez której nie wybrażamy sobie kolejnych odcinków serialu
Fot.: Ryszard Kotys (Marian Paździoch) , screen/ YouTube

W poprzednich artykułach wspominaliśmy o jego ciężkiej sytuacji zdrowotnej i rozpoczynającej się demencji starczej. Ryszard Kotys wielu rzeczy zapomina, gubi orientację, jest zagubiony. Teraz sytuacja jest jeszcze bardziej poważa.

Jak donosi portal Pikio.pl, obecnie aktor nie może sam zostawać w domu. Jego małżonka, Kamila Sammle bardzo się o niego boi, dlatego aby nie zostawał sam w domu i aby ona nie czuła niepokoju, postanowiła zatrudnić opiekunkę.

ZOBACZ TEŻ: Ludzie ostrzegają Kurdej Szatan, przed alkoholem! Posłuchała?!

Ryszard Kotys choroba – jaki jest jego stan zdrowia

Sytuacja jest bardzo ciężka. Aktor wielokrotnie powtarzał, że ma raczej duszę romantyka niż serialowego Paździocha, dlatego tak bardzo serce mu się raduje gdy widzi szerokie wsparcie płynące właśnie od telewidzów.

W wywiadach wspominał też, że żałuje, że w życiu nie spełnił swojego największego marzenia. Było nim napisanie eseju. Podczas jednej z rozmów przyznał, że teraz jest już za późno.

Naprawdę ciężko uwierzyć, że nasz ulubiony Marian Paździoch z serialu „Świat według Kiepskich” jest w tak fatalnym stanie.

Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości!

źródło: Pikio.pl

POLECAMY:

Julia Wieniawa wyśmiana w sieci! Fani nie mieli dla niej litości!
Wojewódzki ma nową furę! Wiemy jaką!
Co dalej ze związkiem Gąsiewska – Zdrójkowski?! Mamy odpowiedź!
Lara Gessler pokazała stanowczo za dużo! Ludzie w szoku!
Walduś Kiepski ciężko chory?! Przeszedł niedawno rehabilitację

, , , , , , ,