Kożuchowska pokazała za dużo! Robi się naprawdę gorąco!

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gra nie tylko w filmach kinowych, jak na przykład w najnowszej produkcji p.t. „Proceder”, ale jest także obecna na ekranach telewizorów, np. w serialu „Rodzinka pl” (TVP2). Jej wszechobecność przekłada się na to, że wiemy o niej sporo, włącznie z tym, że jest ona osobą głęboko wierzącą i nie kryjącą się z tym faktem. Jako taka, ma ona spore grono przeciwników, bowiem wielu ludziom przeszkadza publiczne obnoszenie się z poglądami religijnymi. Ze względu na swoją wiarę, Kożuchowska raczej rzadko widywana jest nago, ale ostatnio gwiazda zrobiła wyjątek wrzucając na swój Instagram zdjęcie, na którym – choć ubrana – więcej pokazuje niż zakrywa.

Czytaj też: Julia Wieniawa rozpala wyobraźnię! Lepiej usiądźcie, robi się gorąco!

Kożuchowska otwarcie opowiada o tym, jak ważna jest wiara w jej życiu, dlatego zdjęcie, na którym jest prawie nago zrobiło niezłą furorę wśród fanów obserwujących jej profil na portalu Instagram. Gwiazda serialu „Rodzinka pl” (TVP2) widoczna jest na nim ubrana w prześwitującą suknię, na widok której podnosi się temperatura, bowiem stymuluje ona wyobraźnię jak mało która.

Kożuchowska prawie nago rozpala wyobraźnię

Kożuchowska prawie nago podbija Instagram. Gwiazda kina ("Proceder") i TV ("Rodzinka pl" TVP2) rzadko pokazuje ciało, ale teraz zrobiła wyjątek. I dobrze...
fot.: Małgorzata Kożuchowska, screen/ Instagram

Aktorka, którą możemy podziwiać w najnowszym filmie p.t. „Proceder” raczej rzadko pokazuje swoje ciało, dlatego fotografia, na której Kożuchowska jest prawie nago wzbudza sensację swoją zmysłowością i kobiecością. Instagram oszalał na widok tej fotografii, bo choć fani przyzwyczajeni są do gwiazd, które uprawiają ekshibicjonizm, to akurat Małgorzata Kożuchowska nigdy nie należała do grupy, która pokazuje się nago.

Czytaj też: Szok! Oliwia Bieniuk wygląda już zupełnie jak jej matka!

Z drugiej strony, sesja dla magazynu „Pani”, z której pochodzi to zdjęcie, jest wyjątkowo wysmakowana i nic dziwnego, że gwiazda pochwaliła się nią publicznie. Kożuchowska jest piękną kobietą i nie musi się niczego wstydzić.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Ewa Farna olewa Polaków?! Ludzie wściekli!
Polska we łzach. Woźniak Starak po raz pierwszy powiedziała to po śmierci męża
Straszne chamstwo w „Big Brother”! Fani wściekli, TVN7 milczy.
Gessler zatkało! „To najlepsze co jadłam!” Kuchenne Rewolucje nie będą potrzebne?
Wieniawa dała popis narcyzmu? „W Polsce nie ma drugiej takiej jak ja”

, , , , ,