Kożuchowska zdecydowała się na szczere wyznanie! Będziecie w szoku o czym opowiedziała

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Kożuchowska to przede wszystkim gwiazda TVP i takich seriali jak Rodzinka PL oraz M jak Miłość, dla której wiara jest bardzo ważnym elementem życia codziennego. Aktorka przez lata jest głównie związana z telewizją publiczną. Niejednokrotnie miała do czynienia z rolami, które mogły bardzo mocno wpłynąć na jej postrzeganie w społeczeństwie. Ona jednak nigdy nie dawała za wygraną. W jednym z wywiadów przyznała, że w życiu bardzo ważną rolę odgrywa dla niej wiara. Aktorka w młodości poznała wielu księży, którzy do dziś stanowią dla niej autorytet.

Czytaj też: Szok! Oliwia Bieniuk wygląda już zupełnie jak jej matka!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktorka znana przede wszystkim z takich produkcji telewizyjnych jak Rodzinka PL oraz M jak Miłość w TVP. Wielokrotnie przyznawała, że bardzo ważnym elementem jej życia jest wiara. Aktorka przez lata brała udział w licznych programach katolickich, gdzie sama udzielała własnego świadectwa w temacie wyznania. Dziś w jednym z wywiadów ponownie podkreśliła istotną rolę religii w jej życiu.

Małgorzata Kożuchowska i jej wiara

Czytaj też: Julia Wieniawa rozpala wyobraźnię! Lepiej usiądźcie, robi się gorąco!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

-Od wczesnej młodości moim duchowym autorytetem był Jan Paweł II. Szanowałam i bardzo imponowała mi wierność drodze, którą obrał, konsekwencja, spójność we wszystkim, czym się zajmował. Podobała mi się jego skromność, pracowitość, oddanie innym, ale i taka immanentna dla niego bezpośredniość, przez co miałam zawsze wrażenie, jakby był mi kimś bardzo bliskim. Nie bez znaczenia była też przeszłość artystyczna Jana Pawła II, epizod sceniczny, to, że pisał dramaty, poezję. To też trafiało do moich rodziców, w sytuacji gdy miewali wątpliwości co do obranej przeze mnie drogi. Do dziś jego wybory potrafią być dla mnie drogowskazem. – mówiła Małgorzata Kożuchowska – dawna gwiazda M jak Miłość.

Małgorzata Kożuchowska to gwiazda TVP i takich seriali jak Rodzinka PL oraz M jak Miłość, dla której wiara jest bardzo ważnym elementem życia codziennego.
Małgorzata Kożuchowska/ screen YouTube

-Przyznam, że w życiu miałam szczęście spotykania ludzi, którzy swoimi wyborami, poprzez swoje charaktery i sposób patrzenia na świat dobrze na mnie wpływali. W młodości, w ruchu oazowym, na pielgrzymkach spotykałam księży, którzy byli niezłomni, godni podziwu duchowo, ale jednocześnie potrafili w niesamowity sposób docierać ze swoim sercem, duchowością, głową do młodych. Nie byli oderwani od życia, rozumieli i szanowali młodość, byli jej ciekawi. Teraz z mężem mamy przyjaciela księdza, z którym rozmawiamy o tym, co dla nas ważne, chodzimy po górach i gdzieś po drodze przesiąkamy jego mądrością, duchowością. To jedne z najważniejszych spotkań w naszym życiu. – dodała znana aktorka.

tagi: Kożuchowska wiara, TVP, M jak Miłość,

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Ewa Farna olewa Polaków?! Ludzie wściekli!
Polska we łzach. Woźniak Starak po raz pierwszy powiedziała to po śmierci męża
Straszne chamstwo w „Big Brother”! Fani wściekli, TVN7 milczy.
Gessler zatkało! „To najlepsze co jadłam!” Kuchenne Rewolucje nie będą potrzebne?
Wieniawa dała popis narcyzmu? „W Polsce nie ma drugiej takiej jak ja”
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →