TVN zmuszony podjąć decyzję: zmiany w programach na żywo

TVN wprowadza zmiany w programach na żywo, głównie chodzi o program Dzień Dobry TVN, powodem jest panujący w Polsce, a także na świecie koronawirus COVID-19.

Czytaj też: Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

Niestety panująca w Polsce i na świecie pandemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, że TVN musiało podjąć drastyczną decyzję o zmianach w programach na kręconych na żywo, chodzi tu głównie o DDTVN. Poinformowała o tym nowa prowadząca Paulina Krupińska.

Przy codziennym kręceniu programu na żywo, takiego jak Dzień Dobry TVN, pracuje bardzo dużo ludzi, dlatego przy tak dużym zagrożeniu ze strony wirusa władze stacji musiały podjąć decyzję, które uchronią ich pracowników przed potencjalnym zarażaniem. Na razie programu nie zdjęto z anteny, ale wprowadzono duże zmiany.

TVN ogłasza zmiany w programach na żywo

O wszystkim za pomocą mediów społecznościowych poinformowała świeżo upieczona prowadząca DDTVN, Paulina Krupińska.

„To zdjęcie zrobiliśmy podczas przygotowań do niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN. Od kilku dni przegadywaliśmy tematy, zagadnienia, pytania, gości, kuchnie … wszystko żeby być przygotowanym do programu na 100%. Ale reagujemy na to, co dzieje się w Polsce i na świecie. Redakcja @dziendobrytvn działa od początku ze wszystkimi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa i wdraża system rotacji ekip, w związku z tym będziemy mieli przyjemność przywitać się z Wami we wtorek, środę i czwartek”

– informuje na Instagramie prowadząca.

Zobacz również: Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

TVN wprowadza zmiany w programach na żywo, głównie chodzi o program Dzień Dobry TVN, powodem jest panujący w Polsce koronawirus.
TVN wprowadza zmiany w programach na żywo, głównie chodzi o program Dzień Dobry TVN, powodem jest panujący w Polsce koronawirus. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Miriam straciła rozum: „Zmniejszy się problem ze starzejącym społeczeństwem”

Uwaga! W czasie epidemii państwo może zabrać ci auto

Koronawirus: Dramatyczne orędzie Macrona: „Jesteśmy w stanie wojny”

To może Cię również zainteresować:

Rozenek- Majdan szokuje: lekceważy koronawirus?

Owczarek Niemiecki pojawił się na komisariacie. Nie uwierzysz co się później stało

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →