Nie żyje 21-letni aktor znanego serialu TVP. Szok dla wszystkich

Lorenzo Brino, aktor znany z serialu Siódme Niebo, nie żyje, serial emitowany był na antenie stacji TVP. Miał tylko 21 lat. Zginął w wypadku samochodowym.

Czytaj też: TVN zmuszony podjąć decyzję: zmiany w programach na żywo

Aktor zginął w wypadku samochodowym, jego śmierć potwierdziło biuro prasowe koronera z hrabstwa San Bernardino. Lorenzo Brino zginął w poniedziałek 9 marca 2020 roku w wieku 21 lat. W Polsce widzowie mogą kojarzyć go z roli w kultowym serialu „Siódme Niebo”, który emitowany był kiedyś na antenach TVP.

Lorenzo, a także jego brat grali role najmłodszych dzieci pastora Camdena, który musiał samotnie, przy pomocy gosposi wychowywać siódemkę dzieci. Brino pojawił się w serialu w trzecim sezonie, zagrał razem w 138 odcinkach.

Nie żyje Lorenzo Brino, aktor znany z serialu „Siódme niebo”, miał 21 lat

W naszym kraju serial uzyskał olbrzymią popularność, dzięki emisji najpierw na antenie RTL7, a później w TVP, a także w TVP3.

„Brino około trzeciej nad ranem stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w słup na skrzyżowaniu Yucaipa Boulevard and 16th Street. Zginął na miejscu. Jego tożsamość została podana do informacji mediów dopiero tydzień później”

– zdają relację dziennikarze magazynu „Variety”.

Zobacz również: Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

Lorenzo Brino, aktor znany z serialu Siódme Niebo, nie żyje, serial emitowany był na antenie stacji TVP. Miał tylko 21 lat.
Lorenzo Brino, aktor znany z serialu Siódme Niebo, nie żyje, serial emitowany był na antenie stacji TVP. Miał tylko 21 lat. Screen/ Instagram

Lorenzo Brino nie żyje, wspomina go rodzina

Rodzina, przyjaciele, a także fani aktora są zdruzgotani faktem jego śmierci. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele wypowiedzi bliskich mu osób, które wspominają go w ciepłych słowach.

„Strata mojego ukochanego siostrzeńca pozostawiła wyrwę w moim sercu. Bóg potrzebował innego Anioła i wziął Ciebie. Proszę, pilnuj swojej mamy i taty. Ty, siostra Mimi, bracia, Antonio, Zachary i Nicholas. Masz tam świetną robotę”

– z bólem wyznaje ciotka zmarłego aktora.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Uwaga! W czasie epidemii państwo może zabrać ci auto

To może Cię również zainteresować:

Miriam straciła rozum: „Zmniejszy się problem ze starzejącym społeczeństwem”

Owczarek Niemiecki pojawił się na komisariacie. Nie uwierzysz co się później stało

Rozenek- Majdan szokuje: lekceważy koronawirus?

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →