Kuba Wojewódzki gejem? Gwiazdor TVN jest tego pewny, wskazał jego partnera

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Piróg wywołał sensację gdy w wywiadzie dla „Wprost” insynuował, że Kuba Wojewódzki jest gejem. Jego słowa skrajnie zdenerwowały Króla TVN. Ile prawdy jest w słowach Michała Piróga, który przecież przez lata współpracował z Wojewódzkim? Dlaczego ponownie odżywa ten spór?

Czytaj też: Nowe, wstrząsające fakty na temat zabójstwa policjanta. Można było tego uniknąć?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To nie pierwsze tego typu doniesienie przebijające się w prasie. O tym, że Kuba Wojewódzki jest gejem mówiło już wcześniej wiele osób. Podobnie było w przypadku Tomasza Kammela. Tym razem jednak oliwy do ognia dolał Michał Piróg stwierdzając, że Kuba Wojewódzki jest ukrytym gejem.

Król TVN dał upust swoim emocjom, po raz kolejny i w trakcie ostatniego podcastu „Rozmowy: Wojewódzki&Kędzierski”, gdzie uczestniczył również Andrzej Piaseczny, bardzo ostro wypowiedział się na temat tancerza.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zatarg pomiędzy panami trwa od 2014 roku. Swój początek miał tuż po premierze książki tancerza i choreografa. Wtedy Michał Piróg udzielił wywiadu dla „Wprost”, gdzie padły słowa, które do dziś są kością niezgody i powodem do wciąż narastającego konfliktu.

Kuba Wojewódzki jest gejem? Michał Piróg jest o tym przekonany, wskazał nawet jego partnera

„Mam dość ukrytych gejów! To obłudne małe fiu*ki! […] Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem. Wszyscy im tę łatkę przypięli, ale to ich trzeba zapytać” – powiedział Michał Piróg dla „Wprost” twierdząc bez żadnych wątpliwości, że Kuba Wojewódzki jest gejem.

Kotlet został odgrzany kilka lat później przy okazji zatargu z posłanką Krystyną Pawłowicz. Wtedy Kuba Wojewódzki w dość obszerny i niezwykle ostry jak na niego przystało sposób, wypowiedział się na temat Michała Piróga.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał lubi być literatem. Dodaje, że jest hejtu przeciwnikiem. Otóż nie drogi kolego. Jesteś dokładnie taki sam. Kilka lat temu z tych samych niskich pobudek, co Pawłowicz przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej. Nic do niej nie mam, poza żalem, że ma takiego ambasadora jak ty” – napisał wtedy na Instagramie Kuba Wojewódzki.

Czyta także: Kinga Rusin ostro zareagowała na sytuację w Polsce. Jej wpis bije rekordy popularności

Po tym jak reaguje Król TVN oraz tancerz na wzmianki o sobie można wywnioskować, że tego konfliktu już nic nie rozcieńczy. Mieliśmy się o tym okazję przekonać podczas ostatniego podcastu gdzie Kędzierski i Wojewódzki rozmawiali z Piasecznym. Po kilku minutach rozmowa zeszła na temat Michała Piróga i się zaczęło…

Wojewódzki wściekły, konflikt narasta

Michał Piróg wywoałał sensację gdy w wywiadzie dla "Wprost" ujawnił, że Kuba Wojewódzki jest gejem. Jego słowa skrajnie zdenerwowały Króla TVN
Michał Piróg wywołał sensację gdy w wywiadzie dla „Wprost” ujawnił, że Kuba Wojewódzki jest gejem. Jego słowa skrajnie zdenerwowały Króla TVN

W momencie, kiedy Michał Piróg grzmi i moralizuje, bo lubi i mówi, że podłością jest zachowanie Krystyny Pawłowicz […] i w pewnym momencie zapomina o tym, że na okładce „Wprost” wołał, że ma dość ukrywających się gejów! Ja się pytam, kiedy praktykujący gej będzie miał dosyć ukrywających się Żydów, Romów, Niemców albo na przykład prawosławnych?” – powiedział wyraźnie zdenerwowany Wojewódzki.

Dalej podkreślał, że Piróg jest zdolny absolutnie do wszystkiego, byle tylko nie zniknąć z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich.

On jest samonienawidzącym się gejem, który tak bardzo chce być na okładkach, że – ja to nawet kiedyś napisałem – jest w stanie nawet zgłosić się do akademii menopauzy, byleby tylko dobre zdjęcie mu dali.” – dodał Król TVN.

Piaseczny nie dał się wciągnąć w dramę

W swoją nienawistną tyradę, Kuba Wojewódzki usiłował wciągnąć Andrzeja Piasecznego, twierdząc że Michał Piróg jego tez nazwał gejem sugerując wspólny romans z wokalistą. Piasek nie dał się w to jednak wciągnąć.

Nie był to koniec rozmów o choreografie. Kuba Wojewódzki chcąc nadal ciągnąc jego wątek przypomniał Andrzejowi Piasecznemu o tym, że kilka lat temu wspólnie z Pirógiem mieli prowadzić klub dla gejów. Wokalista potwierdził, że przez chwilę był udziałowcem takiego projektu, jednakże ze względu na nastawienie w społeczeństwie do tego typu miejsc, biznes nie wypalił.

„Binzesowo to nie miało racji bytu” – skwitował Andrzej Piaseczny.

Jak widać, Kuba Wojewódzki wciąż nie może wybaczyć Pirógowi, że ten nazwał go gejem i zainsynuował związek z Tomaszem Kammelem. Zdaje się również, że to jeden z tych konfliktów, które nigdy się nie zakończą.

Źródło: instagram, Kędzierski&Wojewódzki

Polecamy również:

Michał Koterski wyznał co pomogło mu w nałogu. Ludzie zdębieli

To były jej ostatnie chwile. Za moment rozegra się koszmar

Kobieta zabiła męża i dzieci. To co zrobiła później, przeraża…

Tomasz Kammel nie wytrzymał i powiedział co sądzi o szczepionkach

Koszmar: 15-latek oblał się benzyną i podpalił. Walka o życie trwa (Zdjęcia)

Bogactwa polski, których nie możemy tknąć. Mowa o bilionach dolarów

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →