Kuba Wojewódzki gejem? Znany raper ujawnił to publicznie!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Instagram. Kuba Wojewódzki gejem? Kuba Wojewódzki nie raz popada w skandale. Jest to bez wątpienia nieodłączny element jego kontrowersyjnego wizerunku. Gwiazdor TVN słynie ostatnio z historii, które opowiada na tematy związane ze swoimi znajomymi i byłymi partnerkami. Tak stało się niedawno przy okazji wydania przez Kubę własnej biografii, gdzie odniósł się do takich znanych osobistości jak choćby Anna Mucha, czy znanego rapera Tede. Ten ostatni nie postanowił być długo dłużny względem dziennikarza Tygodnika Polityka i uwzględnił go w jednym ze swoich ostatnich kawałków. Tekst utworu rapera raczej może nie przypaść do gustu Kubie Wojewódzkiemu. Tede jest bowiem kolejną osobą, która zdradza niewygodne fakty na temat gwiazdy TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tede uderza w gwiazdę TVN. Kuba Wojewódzki gejem?

Tede to pseudonim artystyczny Jacka Granieckiego, który od lat nie schodzi ze szczytów polskiej sceny rapu. Artysta wydał niedawno .najnowszą płytę, gdzie wprost atakuje świat komercji oraz celebrytów. Dostało się wielu znanym osobom, a wśród nich jest między innymi Kuba Wojewódzki. Gwiazdorowi TVN mocno się dostało od rapera, który zarzucił mu wynajmowanie drogich samochód dla podbudowania swojego ego. Również drugą sprawą, do której odniósł się Tede to kwestia Anny Muchy, która kilka lat temu była partnerką dziennikarza Tygodnika Polityka. Wojewódzki bardzo się szczycił w swojej książce związkiem z aktorką i z pełną dumą zdradził wiele sekretów na jej temat.
W odpowiedzi do tego Tede porównał byłą partnerkę Kuby Wojewódzkiego do swojej byłej dziewczyny Agaty „Setką” Sieradzką, gdzie podkreślił, że Kuba w gruncie rzeczy nie ma czym się chwalić.

Instagram Kuba Wojewódzki i kolejny skandal. Raper Tede zdradza tajemnicę gwiazdy TVN. Czy dziennikarz tygodnika Polityka jest gejem? Padła kwestia Anny Muchy
Kuba Wojewódzki, foto. Instagram

Tede ujawnia: Kuba Wojewódzki jest gejem? Anna Mucha to była przykrywka?

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Magda Gessler pogrążona przez dług! Wierzyciel zaczął mówić

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W środowisku, w którym obraca się Kuba Wojewódzki, chodzą plotki na temat jego orientacji seksualnej. Niedawno temat bardzo głośno poruszył jego były kolega z pracy Bilguun Ariunbaatar, który podważył heteroseksualizm gwiazdy TVN. Teraz podobnie zrobił Tede, który w swoim kawałku odniósł się do orientacji dziennikarza. Z przytoczonych w utworze słów można wywnioskować, że w środowisku informacja o byciu gejem Kuby Wojewódzkiego jest powszechnie znana. Szybkie samochody oraz związki z aktorkami (Anna Mucha) i modelkami mają być jedynie przykrywką przed prawdą. Kuba Wojewódzki skandal.

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel upokorzona publicznie! To widzieli wszyscy

Kuba Wojewódzki często jednak zaprzecza tym doniesieniom dotyczącym tego że jest gejem. Na swoim profilu na Instagram często umieszcza zdjęcia z kobietami. Gwiazdor TVN twierdzi, że są to po prostu zwykłe plotki. Jak to mówią — prawda zawsze jest pośrodku. Czy kiedyś się dowiemy jak naprawdę, jest z Kubą? Może kiedyś czeka nas wielki comming out gwiazdora TVN.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim
Gąsiewska zagra w kultowej komedii! Fani wkurzeni do granic
Magda Gessler pogrążona przez dług! Wierzyciel zaczął mówić
Roksana Węgiel upokorzona publicznie! To widzieli wszyscy
Szok! Nie uwierzysz, co zrobiła Liszowska!

Kuba Wojewódzki gejem

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →