Szokujące wyznanie Halinki Kiepskiej! Była uzależniona od…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marzena Kipiel-Sztuka to aktorka znana przede wszystkim z gry w serialu Świat według Kiepskich, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat. Halinka Kiepska to postać, w którą wciela się od ponad 20 lat. Nie ulega wątpliwości, że bez aktorki serial nie byłby już ten sam. Niestety prywatnie Pani Marzena nie ma za wiele szczęścia w życiu. Przez lata musiała borykać się z licznymi bardzo poważnymi problemami. Dziś już zdecydowaną większość z nich ma za sobą, lecz nie ulega wątpliwości, że część z nich postawiło trwały ślad na jej życiu.

Marzena Kipiel-Sztuka – gwiazda serialu Świat według Kiepskich (Polsat) nie miała łatwego życia.

Czytaj też: Kto odziedziczy majątek Gessler? Gwiazda zdradza szczegóły!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marzena Kipiel-Sztuka pojawiła się w serialu Świat według Kiepskich już w marcu 1999 roku. Od samego początku wciela się w postać Haliny Kiepskiej, która jest żoną popularnego Ferdka – wiecznego bezrobotnego, który od 20 lat podkreśla, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem. Prywatnie Pani Marzena była dwukrotnie zamężna. Od pierwszego męża odeszła z powodu problemów z przemocą w rodzinie. Z kolei drugi jej mąż zamarł dwa lata po ślubie. Dziś aktorka pozostaję singielką.

Marzena Kipiel-Sztuka kilka lat temu wzięła również udział w bardzo głośnej aferze. Okazało się, że podczas wejścia na pokład samolotu wyczuto u niej alkohol. Z tego powodu załoga odmówiła startowi z lotniska. Alkohol oraz papierosy były dla aktorki największym życiowym problem, co podkreśliła kilka lat temu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Biedroń w oparach szaleństwa. Zaatakował Polskę w UE

Marzena Kipiel-Sztuka to aktorka znana  z gry w serialu Świat według Kiepskich,  którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat. Halinka Kiepska...
Halinka Kiepska/ screen YouTube

Bez papierosów to ja nie zasnęłam. Chleba mogło nie być, ale fajki musiały być. Ja papierosów nie paliłam, ja je zjadałam i to jeden za drugim – wyznała w jednym z wywiadów Marzena Kipiel-Sztuka, gwiazda serialu Świat według Kiepskich.

Tak jak już mówiliśmy – Marzena Kipiel-Sztuka miała również problemy w małżeństwie. Jej pierwszy mąż ją bił, co było powodem jej odejścia od męża. Dziś dużo czasu spędza wśród zwierząt.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najstarsza, ale najkrócej przebywająca ze mną jest – Stanisława, przysposobiona żółwica stepowa, więc nie żyje w terrarium. Ma swój podeścik ze styropianu i wędruje po całym mieszkaniu. Pies – Dożyca niemiecka Genowefa i 17- letni kot Wacław na początku byli bardzo Stasią zainteresowani, ale nie odgradzałam ich od siebie, więc szybko im przeszło i teraz współżyją w harmonii. Wacław podróżuje ze mną najdłużej. Genię wzięłam po tym, jak musieliśmy uśpić poprzedniego psa Lusię- chorą na raka trzustki – dodała w jednym z wywiadów. 

POLECAMY:

Była żona atakuje Wiśniewskiego! Dlaczego jej to zrobił?!
Szok! Wieniawa zdradza dlaczego rozstała się z Królikowskim
Ciąża Rozenek Majdan. Zdradziła najbardziej skrywany sekret!
Doda znowu szokuje! Tak odważnie dawno nie było!
Kurdej Szatan zalicza drastyczną wpadkę! Fani się odwracają!

/Polsat

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →