Wow! Wieniawa zaprezentowała swoje pośladki!

Gwiazda serialu telewizji Polsat „Zawsze warto” jest jedną z najgorętszych młodych gwiazd polskiego show-businessu, ale pewnie niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele pracy wymaga od niej utrzymanie się na szczycie. Jedną z rzeczy, jaka jest kluczowa dla jej kariery jest utrzymywanie wspaniałej formy fizycznej, bowiem praca na planie wymaga od niej dobrej kondycji. Julia Wieniawa wrzuciła właśnie na swój Instagram zdjęcie z sali gimnastycznej, ale uwagę internautów przykuły głównie jej pośladki. Aktorka znana z serialu „Rodzinka pl” ma się czym pochwalić!

Czytaj też: Mega wpadka Rosati! Fani jej tego nie darują!

W show-businessie forma to podstawa, bowiem nie tylko trzeba mieć siłę by pracować, ale także dobrze wyglądać. Dlatego gwiazdy spędzają dużo czasu na siłowniach i wydają mnóstwo pieniędzy na trenerów, ale efekty widać i są spektakularne. Jest to dobrze widoczne w przypadku aktorki grającej Adę w serialu telewizji Polsat „Zawsze warto”. Julia Wieniawa pochwaliła się na Insta tym, jak wyglądają jej pośladki po treningu i trzeba przyznać, że robią one wrażenie.

Julia Wieniawa ma zdrowe pośladki…

Julia Wieniawa pokazała pośladki na Insta i rozbiła bank! Gwiazda seriali "Zawsze warto" (Polsat) i "Rodzinka pl" (TVP2) ma się czym pochwalić!
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

„Zrobić formę życia” zdradziła Julia Wieniawa swój plan na rok 2020, ale patrząc na jej pośladki raczej trudno znaleźć coś, co gwiazda serialu „Rodzinka pl” mogłaby jeszcze poprawić w swojej figurze. Fani obserwujący jej profil na portalu Instagram są tego samego zdania, bo w sekcji komentarzy zaroiło się od zapewnień, że Wieniawa nie musi już nic więcej robić.

Czytaj też: Wendzikowska pokazała niemal wszystko! Ale zrobiło się gorąco!

Oczywiście są to tylko kurtuazyjne słowa, bowiem wszyscy wiedzą, że zrobić formę to nie problem. Problemem jest utrzymanie jej, a to wymaga dużo samozaparcia i pracy. Na szczęście Julia Wieniawa jest pracowita i ambitna, więc nie musimy się obawiać, że jej pośladki stracą jędrność w najbliższym czasie.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Jurek Owsiak ostro o rządzie. Zaczyna współpracę z opozycją?!
Ostrowska szczerze o dzieciństwie. Tego nie mówiła jeszcze nikomu!
Grabowski szczerze na temat osób wege. Będziesz w szoku co wyznał!
Wieniawa i Gąsiewska: Konflikt trwa w najlepsze!
Gwiazda „Top model” pokazała za dużo! Robi się naprawdę gorąco!

, , , ,