Stało się! Wojewódzki ogłosił to całemu światu

Kuba Wojewódzki wywołał skandal na portalu Instagram, czy jego nowa partnerka to jednak Anna Mucha? Król TVN od pewnego czasu nie przestaje szokować.

Polecamy również: Ujawniono tajemnicę serialu „Świat według Kiepskich”

Wielu jego fanów z pewnością może się zastanawiać nad tym, z kim aktualnie ich telewizyjny pupil spędza najwięcej czasu. W tej sytuacji wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że być może jest to Anna Mucha.

Aktorka wielokrotnie w ostatnim czasie pojawiała się w otoczeniu Kuby, który bardzo śmiało publikował zdjęcia z byłą partnerką. Teraz dziennikarz ponownie postanowił poważnie zaskoczyć swoich fanów. Czyżby Król TVN kwarantannę spędził z gwiazdą TVP?

Kuba Wojewódzki i jego nowa partnerka

Kuba Wojewódzki to człowiek, który słynie przede wszystkim z dwóch rzeczy. Mowa tu o szybkich i luksusowych samochodach oraz pięknych kobietach. Od pewnego czasu to drugie budzi większe zainteresowanie od tego pierwszego.

Jakiś czas temu Kuba ogłosił, że aktualnie jego partnerką jest młoda studentka medycyny. Z kolei inne źródła wskazywały, że jest to była dziewczyna jego kolegi ze świata show biznesu – Maćka Musiała. Te wiadomości miały definitywnie zdemontować plotki o domniemanym związku Kuby z Anną Muchą. Dziś się jednak okazuje, że wciąż coś może być na rzeczy.

Anna Mucha w ostatnim czasie jest bardzo częstym gościem Kuby na jego profilu na Instagramie. Aktorka wielokrotnie pojawiła się u króla w zeszłym roku i między innymi tankowała jego samochód na reklamowanej przez niego stacji.

Polecamy także: Tym zdjęciem Michał Szpak zszokował wszystkich. Pokazał stanowczo za dużo

Niedawno aktorka znowu pojawiła się w jego towarzystwie, lecz tym razem w jego mieszkaniu podczas kwarantanny. Czyżby coś było na rzeczy? Teraz dodatkowo wyobraźnię fanów rozbudziło zdjęcie Kuby na tle torebki i kobiecej nogi. Fani nie kryli, kto ich zdaniem jest ich właścicielem. Wszyscy wskazali solidarnie jedno imię oraz nazwisko.

To na pewno Mucha!

Anna Mucha często wlatuje!

Kuba Wojewódzki wywołał skandal na portalu Instagram, czy jego nowa partnerka to jednak Anna Mucha? Król TVN od pewnego czasu nie przestaje szokować
Kuba Wojewódzki wywołał skandal na portalu Instagram, czy jego nowa partnerka to jednak Anna Mucha? Król TVN od pewnego czasu nie przestaje szokować/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Zgony i zachorowania w Polsce. Dawno nie było takiej doby

Ujawniono tajemnicę serialu „Świat według Kiepskich”

Tym zdjęciem Michał Szpak zszokował wszystkich. Pokazał stanowczo za dużo

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →