Wszystko jasne! Oto nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki (król TVN) na portalu Instagram wrzucił zdjęcie z nową dziewczyną. Wielu fanów od dawna zadaje pytanie „kim jest nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego”?

Polecamy także: Owsiakowi puściły nerwy. Znowu zaatakował

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziennikarz od dawna daje do zrozumienia, że lubi jak o jego sprawach sercowych mówi cała Polska. Dlatego już od dawna nie przyznaje się wprost, kto jest aktualnie jego partnerką.

Przez prawie rok mówiło się sporo, że być może jest to Anna Mucha, lecz czy częściowy rysopis towarzyszki Kuby Wojewódzkiego na podstawie jego najnowszego zdjęcia może jeszcze wskazywać na popularną aktorkę?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki to facet, który od lat słynie przede wszystkim z dwóch rzeczy. Są nimi szybkie i luksusowe samochody oraz piękne kobiety. Mimo, że w sprawach sercowych od lat Kubie zarzuca się wiele, to w kwestii częstotliwości zmian partnerek jest bez wątpienia liderem w świecie polskiego show biznesu.

Kuba Wojewódzki z nową dziewczyną

Ostatnio sporo się mówiło o tym, że po wielu latach rozłąki ponownie wrócił do swojej narzeczonej, którą była Anna Mucha. Niestety liczne plotki na ten temat ponownie można odsunąć na boczny tor. Nowe zdjęcie gwiazdora na portalu Instagram wskazuje na to, że jego aktualną partnerką jest zupełnie inna kobieta.

View this post on Instagram

Po weekendzie powinien być dzień wolny na dojście do siebie… ?‍♂️??‍☠️ @adidasoriginals

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A post shared by Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official) on

Kuba w ostatnim czasie zamieścił wiele zdjęć, na których znajdowały się kobiety. Nie wszystkie były pokazane w pełnym wizerunku. Niedawno dziennikarz opublikował zdjęcie z kobietą stojącą w jego apartamencie. Niestety kobieta była odwrócona plecami, co znacząco utrudniało jej identyfikację.

Innym razem w pełni oficjalnie zobaczyliśmy Annę Muchę, która w piżamie chodziła sobie po mieszkaniu Króla TVN. Tym razem jednak Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z plaży, gdzie na zdjęciu prócz niego była kobieta o kruczych włosach dodatkowo odwrócona plecami. Według internautów raczej nie była to Anna Mucha.

Zobacz również: Kaczyński pokazał środkowy palec Grodzkiemu? Szczęki opadają

Pan Kuba chyba zakochany. Lubisz prowokować media.
A cóż to za dama z tyłu? Miłego!
Pani aż po weekendzie nie chciała się pokazać, tak zabalowała, he he. A co tam, raz się żyje. Pozdrawiam serdecznie.

– pisali fani na Instagramie

Kuba Wojewódzki (król TVN) na portalu Instagram wrzucił zdjęcie z nową dziewczyną. Wielu fanów zastanawia się "kim jest nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego"?
Kuba Wojewódzki (król TVN) na portalu Instagram wrzucił zdjęcie z nową dziewczyną. Wielu fanów zastanawia się „kim jest nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego”?/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Potwierdzono to czego lekarze obawiali się najbardziej. Chodzi o COVID-19

Kowalska zwariowała? Najpierw oszustwo i wyzwiska, a teraz to!

Wojewódzki komentuje sytuację w Trójce. Zwrócił się do Niedźwieckiego

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →