Kurdej Szatan i Mucha pijane? Co się stało w Niemczech?

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan i Anna Mucha pijane? Aktorki postanowiły się trochę zabawić w Niemczech, gdzie wspólnie wzięły udział w spektaklu „Pikantni”, który był ostatnio wystawiany na deskach teatru w Düsseldorfie. Gwiazdy TVP i serialu M jak Miłość bez wątpienia bawiły się bardzo dobrze, a o wspólnym wypadzie postanowiły poinformować swoich fanów za pośrednictwem portalu Instagram. Bez wątpienia obie Panie lubią się pożądanie rozerwać. Co dokładnie robiły Anna i Barbara za naszą zachodnią granicą?

Anna Mucha i Barbara Kurdej Szatan pijane?

Barbara Kurdej Szatan i Anna Mucha to bez wątpienia jedne z największych gwiazd TVP i serialu M jak Miłość. Choć do grona najwybitniejszy artystów teatru nie należą, to trzeba przyznać, że jest o nich bardzo głośno. Basia ostatnio była bohaterką skandalu w telewizji publicznej, której władze ze względu na jej poglądy postanowiły nie przedłużać z aktorką współpracy. Z kolei o Annie Musze było głośno za sprawą jej domniemanego romansu z Kubą Wojewódzkim.

Barbara Kurdej Szatan i Anna Mucha pijane? Gwiazdy TVP i serialu M jak Miłość zaszalały nana portalu Instagram. Co się stało w Niemczech?
Anna Mucha i Barbara Kurdej Szatan/ screen YouTube

Czytaj też: Nie do wiary! Magda Gessler zdradza jakie niespodzianki robi jej syn

Aktualnie obie aktorki są w Niemczech, gdzie wspólnie wystąpiły w spektaklu pt. „Pikantni”. W wolnym czasie Mucha i Kurdej Szatan postanowiły się trochę rozerwać na mieście. W tle pojawił się alkohol i popularne w całej Europie kebaby. – Kochani w Düsseldorfie jest cudownie. Jesteśmy u Agaty, w jej gwiazdkowej restauracji Michelin. Idziemy zaraz na kebaba, a ja teraz dostałam jeszcze do spróbowania sake – chwaliła się na portalu Instagram Anna Mucha.

Czytaj też: Sławomir i Adrian podjęli decyzję. Doszło do skandalu

Nie jest to pierwsza sytuacja, w której Barbara Kurdej Szatan z okazji wystawionego spektaklu postanowiła w wolnym czasie się trochę rozerwać i po prostu zabawić. Niedawno aktorka brała także udział w sztuce teatralnej pt. „Chicago”, gdzie również w przerwie między spektaklami postanowiła wyjść na miasto i się dobrze bawić wraz ze swoimi kolegami z pracy, którzy kierowali w jej stronę dwuznaczne komentarze. Cała sytuacja ostatecznie zakończyła się przeprosinami aktorki względem jej męża.

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki zaatakowany przez fanów. Byli dla niego bezlitośni!
Doda dodała film podczas seksu. Fani zniesmaczeni
Manowska kusi na Insta! W odważnej sesji pokazała zdecydowanie za dużo!
Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!
Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu
loading...

, , ,