Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan pokazała trochę za dużo na jednym ze zdjęć, które umieściła na portalu Instagram, widać jej piersi. Gwiazda TVP występująca w serialu M jak Miłość wywołała mały skandal i wśród komentarzy fanów można było znaleźć kilka kąśliwych uwag.

Barbara Kurdej Szatan znana nam dobrze z reklam sieci komórkowej Play, czy także ostatnio z serialu „M jak Miłość” nadawanego na antenie stacji TVP, pokazała piersi na jednym ze zdjęć na portalu Instagram. Wywołało to burzę komentarzy wśród jej fanów, część była pochlebna, znalazły się jednak także kąśliwe uwagi odnośnie zachowania aktorki.

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan wkurzyła fanów! Zmieszali ją z błotem

Na zdjęciu, które wrzuciła, pozuje w koszulce nie mając na sobie biustonosza. Odchylenie topu powoduje, że oczom internautów ukazała się krągła pierś Basi. Większość komentarzy wyrażała swój zachwyt nad wdziękami Kurdej Szatan, część jednak zareagowała zupełnie odwrotnie.

Kurdej Szatan pokazuje piersi! Kusi swych fanów

Kurdej Szatan (M jak Miłość, TVP) wywołała mały skandal, na zdjęciu z portalu Instagram widać jej piersi, gdyż nie nosi biustonosza.
Fot.: Barbara Kurdej Szatan wywołała skandal, screen/ Instagram

Jedna z komentujących stwierdziła po prostu: „Ubierz biustonosz kobieto”. Od razu wielu stanęło w jej obronie twierdząc, że w taką pogodę po co biustonosz lub że zupełnie by do tej kreacji nie pasował. Także ta sama użytkowniczka piszę dalej. „To nie o pogodę chodzi to po prostu gwiazda która zrobi dużo by o niej gadali”. Dalej dyskusja jak to zazwyczaj zdarza się w internecie schodzi na niższe progi, aż do ubliżania sobie nawzajem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy seria zszokował Polaków! Wieniawa obok Rosati?

Czy użytkowniczka miała rację? jednego jesteśmy pewni gwiazdy zrobią dużo, aby się o nich rozmawiało, a rozgłos pozytywny, jak i negatywny jest im potrzebny. Tylko czy to była przyczyna zamieszczenia przez Barbarę Kurdej Szatan tego zdjęcia?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
Magda Gessler wyznała prawdę o alkoholu. Ma dość
Edyta Herbuś nago w sieci! Zdjęcia robią furorę
Wojewódzki pokazał się jak był młody. Nie poznałbyś go
Gessler wrzuciła zdjęcie jak była młoda. Szok to mało powiedziane

, , , , ,