Kurdej-Szatan półnaga z wielkim brzuchem. Przesada?

Barbara Kurdej-Szatan półnaga, z wielkim brzuchem, pozuje na portalu Instagram, zdecydowanie to zdjęcie w ciąży wzbudziło bardzo wiele emocji wśród obserwujących.

Czytaj też: Przepowiednie, które mówią o pandemii. To początek zagłady

W tym tygodniu, w końcu po wielu spekulacjach i plotkach, Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła, że jest w ciąży. Para starała się o drugie dziecko od dłuższego czasu, jednak bezowocnie. Gdy już tracili nadzieję, nagle spotkała ich ta szczęśliwa nowina.

W końcu na początku tego tygodnia gwiazda M jak Miłość potwierdziła, że jest w piątym miesiącu ciąży. a jej drugie dziecko przyjdzie na świat we wrześniu.

Aktorka milczała tyle czasu na temat drugiej ciąży, żeby nie zapeszać. Uznała jednak, że piąty miesiąc to odpowiedni moment na ujawnienie tajemnicy.

Kurdej-Szatan półnaga w ciąży, czy przekroczyła granicę?

Teraz Basia Kurdej-Szatan ewidentnie nadrabia przemilczane miesiące i zaczyna wrzucać ciążowe fotki na swój profil na Instagramie. Na jednym z ostatnich zdjęć widać półnagą Basię z wielkim ciążowym brzuchem.

„Kwarantannowe zabijanie nudy i pamiątki”

– podpisała zdjęcie aktorka.

Fotografia przypadła do gustu większości fanów, którzy chwalili jej wygląd, zaznaczyli, że ciąża ewidentnie Basi służy, porównując ją nawet do Shakiry.

Zobacz również: Szok! Doda zdobyła się na szczere wyznanie – chodzi o alkohol

Część użytkowników Instagrama zwróciła jednak uwagę, że gwiazda M jak Miłość przekroczyła pewną granicę i przesadziła? Jak myślicie o co mogło im chodzić? Z pewnością nie o fotografię, gdyż na niej aktorka wygląda kwitnąco. Może chodziło im o to że Kurdej-Szatan tak długo trzymała swoją ciążę w tajemnicy?

Kurdej-Szatan półnaga z wielkim brzuchem pozuje na Instagram, zdecydowanie to zdjęcie w ciąży wzbudziło bardzo wiele emocji wśród obserwujących
Kurdej-Szatan półnaga z wielkim brzuchem pozuje na Instagram, zdecydowanie to zdjęcie w ciąży wzbudziło bardzo wiele emocji wśród obserwujących. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Chylińska ujawniła długo skrywany sekret – ma chore dziecko?

UWAGA: Za dwa tygodnie już ich nie kupisz. Miliony Polaków załamanych

Zdjęcia satelitarne ujawniły sekret Kim Dzong Una. Mamy się bać?

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →