Kurdej-Szatan zdradziła, co zmuszona była robić na początku kariery

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Początki kariery Kurdej-Szatan były ciężkie, jej przeszłość i zarobki wyglądały zupełnie inaczej, jakie jeszcze tajemnice kryje w sobie aktorka serialu M jak Miłość?

Czytaj też: Wzrosła liczba zgonów i zakażeń. Nowe dane

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan to gwiazda serialu M jak Miłość oraz telewizji Polsat i serialu W Rytmie Serca. Aktorka jest jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu. Karierę zaczynała bardzo niepozornie od występów w reklamach polarnych produktów. Dziś jest jednym z najdroższych nazwisk wśród polskich aktorów. Należy w tym miejscu jednak podkreślić, iż początku drogi na szczyt były dla Basi bardzo skromne.

Początki kariery Barbary Kurdej-Szatan bywały ciężkie

Basia Kurdej Szatan od zawsze chciała być aktorką. Zaczynała bardzo niepozornie, bo od występów w reklamach lekarstw oraz przede wszystkim grze w reklamie popularnej sieci komórkowej. Dziś aktorka ma na swoim koncie wiele znanych i lubianych filmów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W zasadzie na brak ofert pracy narzekać nie może. Warto zaznaczyć, że Basia wystąpiła w ostatnim czasie w prawie wszystkich największych polskich filmach komediowych, lecz z tego powodu nie odbiła jej przysłowiowa woda sodowa do głowy.

Zobacz również: Rząd podjął decyzję w sprawie egzaminów

W jednym z wywiadów Barbara Kurdej Szatan przyznała, że za pierwsze większe pieniądze zarobione w aktorstwie kupiła 10-letniego VW „Garbusa”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Myślę, że stało się tak dlatego, że reklamy z moim udziałem jest w mediach bardzo dużo, więc nie sposób mnie nie kojarzyć. Ale nie zaczynam dnia od sprawdzania, co o mnie napisali. Owszem, to przyjemne, ale mam do tego dystans, bo dużo pracuję. I właśnie na pracy się skupiam oraz na rodzinie, która jest dla mnie najważniejsza. Mam dwuletnią córeczkę Hanię, i wykorzystuję każdą chwilę, żeby z nią pobyć.

– wyznała Barbara Kurdej Szatan.

Co za pierwsze zarobione pieniądze kupiła gwiazda telewizji Polsat i serialu W Rytmie Serca? Był to samochód, lecz wbrew pozorom nie było jaki!

Kupiłam sobie garbuska, ale nie było to żadne szaleństwo, tylko konieczność. Posypał się mój ukochany, ale już bardzo stary, samochód. Mąż znalazł mi w internecie takiego dziesięcioletniego. Jest naprawdę super!

– wyznała pełna entuzjazmu Barbara Kurdej Szatan.

Początki kariery Kurdej-Szatan były ciężkie, jej przeszłość i zarobki wyglądały zupełnie inaczej, jakie jeszcze tajemnice kryje w sobie aktorka M jak Miłość
Początki kariery Kurdej-Szatan były ciężkie, jej przeszłość i zarobki wyglądały zupełnie inaczej, jakie jeszcze tajemnice kryje w sobie aktorka M jak Miłość. Screen/ YouTube

Polecamy także:

Nagły przebieg COVID-19 przeraził lekarzy. Szokujące fakty

Kołakowska zwariowała! Namawia do wychodzenia z domów

Kolejne zgony i zachorowania! Resort podał najnowsze dane

To może Cię również zainteresować:

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Nie żyje legenda muzyki. Polska w żałobie

Tomasz Kammel jest gejem? Zdecydował się wyznać prawdę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →