Gessler pokazała się nago! Fani w szoku (foto)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler nago? Nie tym razem. Wątpliwe jest to, aby w wieku 66 lat Magdzie Gessler było w głowie pozowanie zupełnie nago. Innego zdania w tej sprawie jest córka prowadzącej show Kuchenne Rewolucje — Lara Gessler, która na swoim koncie na portalu instagram opublikowała zdjęcie, na którym jest zupełnie naga. Gwiazda TVN prędko odniosła się do sedna sprawy.

Lara Gessler nago? Córka gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje odważnie na portalu instagram!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler niesamowicie schudła! Zdjęcia szokują

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lara Gessler to córka Magdy Gessler — gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje. Lara od niedawna coraz większymi krokami stara się przebić do polskiego świata show-biznesu. W jej poczynaniach bardzo aktywnie wspiera ją jej mama, która od dawna ma status elitarnej celebrytki w świecie polskiego show-biznesu. Mimo faktu, iż mama Lary posiada bardzo daleko idące wpływy, to młoda Gessler nie ma zamiaru z tego faktu korzystać. W wielu wywiadach nieraz podkreślała, iż do wszystkiego od zawsze chciała dojść sama bez niczyjej pomocy.

Gessler nago? Córka gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje - Lara Gessler całkiem nago na portalu instagram. Magda Gessler komentuję sprawę.
Gessler nago? Córka gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje – Lara Gessler całkiem nago na portalu instagram. Magda Gessler komentuję sprawę.

CZYTAJ TEŻ: 72 letnia gwiazda pokazała się w bikini. Co za ciało!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lara Gessler nago na portalu instagram. Doda to jej popularności?

Przede wszystkim wzrost popularności Lary spowodował, że coraz częściej możemy ją widywać na przeróżnych galach. Ten czynnik niewątpliwie potęguje zjawisko dyskusji na temat córki znanej w całym kraju restauratorki. Bez wątpienia świadome spowodowanie skandalu dodatkowo wpływa na poziom popularności gwiazdy, a tak właśnie było w tym przypadku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska przesadziła! „Nie wstyd Ci tak prawie nago?!”

Magda Gessler komentuję nagie zdjęcie córki. Lara Gessler otrzymała pochwałę ?

Lara Gessler zamieściła na swoim koncie na portalu instagram zdjęcie, na którym jest zupełnie nago. Początkująca influencerka na fotografii jest odwrócona tyłem do aparatu, który uwiecznił jej nagie pośladki. Pod postem roiło się od komentarzy, które wyrażały podziw za odwagę dla 30-latki. Jeden z internautów zapytał wprost — co na to Magda Gessler? Na odpowiedź prowadzącej show Kuchenne Rewolucje długo nie trzeba było czekać. Restauratorka odpowiedziała krótko – „Mama widzi i podziwia”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Wieniawa dodała zdjęcie. W internecie zawrzało
Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
Kurdej Szatan już tak nie wygląda. Co ona ze sobą zrobiła?!

POLECAMY TAKŻE:

Wygląd Magdy Ogórek przeraża! Polacy zszokowani (FOTO)
Wieniawa pokazała się prawie nago! Baron dosadnie to skomentował
Wojewódzki ostro przegiął! Tych słów mu nie wybaczą
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →