Gessler ma nowego partnera! Kim jest jej wybranek?

Lara Gessler i nowy partner? Córka gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje niedawno wzięła rozwód ze swoim dotychczasowym wybrankiem. Dziś okazuje się, że Magda Gessler może być spokojna o sprawy sercowe swojej córki, która niedawno pokazała się w towarzystwie nowego partnera na prestiżowych zawodach jeździeckich. Choć na portalu Instagram wciąż brak wspólnych zdjęć Lary z nowym ukochanym, to wygląda na to, że córka celebrytki szybko odnalazła pocieszenie w ramionach nowego mężczyzny.

Lara Gessler i nowy partner. Córka gwiazdy TVN już zapomniała o mężu?

CZYTAJ TEŻ: Prawda o Przybylskiej wyszła dopiero po jej śmierci

Lara Gessler oraz Tomasz Müller to jedyne dzieci gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler bez wątpienia na co dzień pamięta o swoich dzieciach. Co parę dni możemy ujrzeć posty restauratorki na portalu Instagram odnoszące się bezpośrednio do dorosłych pociech gwiazdy. Przez spory okres czasu największe zainteresowanie mediów wzbudzała córka restauratorki, która przeżywała ciężkie życiowe chwilę z powodu rozwodu. Warto przypomnieć, iż matka Lary od początku była bardzo sceptycznie nastawiona do jej związku z Pawłem Ruczem. Według Magdy Gessler były to dwa ciężkie charaktery, które źle na siebie oddziaływały.

Lara Gessler i jej nowy partner. Córka gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje (Magda Gessler) będzie teraz szczęśliwa? Co na to jej mama?
Lara Gessler i jej nowy partner. Córka gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje (Magda Gessler) będzie teraz szczęśliwa? Co na to jej mama?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ranczo i Miodowe lata skrywały tajemnicę. Tego nie wiedziałeś

Lara Gessler nowy partner – kim jest Piotr?

Dziś Lara ma nowego partnera. Na jego temat wiemy naprawdę niewiele. Mężczyzna ma na imię Piotr i jest prawnikiem. Na dodatek partner Lary Gessler jest właścicielem jednej z większych kancelarii prawnych w stolicy. Najciekawszy wątek w całej sprawie to jednak informacja mówiąca, iż ów prawnik ma być ojcem dziecka jednej z bardziej znanych aktorek w Polsce. Na chwilę obecną Lara na temat partnera milczy. Na portalu Instagram ciężko zobaczyć choć jedną wspólną relację z Piotrem. Czyżby córka restauratorki zaczęła bardziej dbać o swoją prywatność?

POLECAMY:

Mucha nie zna wstydu! To co teraz pokazała tylko to potwierdza
Kim jest syn Magdy Gessler? Będziecie w szoku!
Psy III W Imię Zasad: Pazura ujawnia kulisy produkcji
Metamorfoza Krupy robi furorę. Jaki jest jej sekret?
Serial Ranczo ma poważny problem! Fani załamani

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →