Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą

Udostępnij:

Maciej Musiał został zauważony w towarzystwie pięknej kobiety, czy to jego nowa dziewczyna? Musiał znany jest głównie z występów w serialu Rodzinka.pl (TVP), ale ostatnio zobaczyć go można było w serialu 1983 produkcji Netflix. Aktor znalazł się też w obsadzie tworzonego właśnie przez tą samą platformę serialu Wiedźmin.

Maciej musiał ma wielki potencjał, zagrał już w kilku ambitnych projektach i mimo młodego wieku nie zwalnia tępa. Musiał rozpoznawalność i niemalejącą popularność uzyskał dzięki roli Tomka Boskiego w serialu TVP Rodzinka.pl. Dalej kolejne sukcesy to rola Jana Meli w biograficznym filmie Mój Biegun, czy prowadzenie programu Voice of Poland.

CZYTAJ TEŻ: Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają

Dziś 24-letni aktor ma na koncie, także główną rolę w serialu 1983 produkowanym przez platformę streamingową Netflix oraz angaż w powstającym właśnie serialu Wiedźmin. Gdzie główną rolę, wiedźmina Geralta, odgrywał będzie Henry Cavill.

Maciej Musiał (Rodzinka.pl) i jego dziewczyna?

Maciej Musiał (Rodzinka.pl prod. TVP, czy 1983, Wiedźmin oba prod. Netflix) pokazał się publicznie z piękną kobietą. Czy to nowa dziewczyna Macieja Musiała?
Maciej Musiał z mamą? Foto/ Instagram

Ostatnio Maciej Musiał zaskoczył wszystkich zdjęciem z dziewczyna u boku na swoim oficjalnym koncie Instagramowym. Od razu posypała się lawina komentarzy od fanów, większość z nich zastanawiała się czy jest nowa wybranka serca aktora. Szybko jednak okazało się, że jest to jego mama.

Zobacz też: Kuba Wojewódzki chciał ośmieszyć Błaszczykowskiego. Piłkarz zgasił go jak peta!

O komentarz pokusił się kolega Macieja Musiała z TVP, Tomasz Kammel, który nie mógł uwierzyć, że tak młodo i pięknie wyglądająca kobieta może być matką 24-latka. Wprost nie sposób się nie zgodzić, mama Macieja wygląda oszałamiająco i bardzo młodo.

A wy? Co sądzicie? Nie łatwo jest być gwiazdą z tak świetnie wyglądającą matką, bowiem od razu można zostać posądzonym o romans ze starszą kobietą! Maciejowi Musiałowi gratulujemy młodej i bardzo atrakcyjnej mamy, życzymy przy okazji wielu sukcesów i dalszej tytanicznej pracy w zawodzie.

źródło: Interia.pl

POLECAMY:

Pudzian naprawdę to zrobił – feministki go zniszczą
Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim
Lewandowski naraża własne życie! Tym razem przesadził
Ostry atak na córkę Przybylskiej! To się nie mieści w głowie
Anja Rubik poważnie chora? Jej zdjęcia przeraziły ludzi

, , , ,