Magda Gessler dodała zdjęcie pół nagiej córki. Przesadziła?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i jej córka zyskują wśród Polaków na popularności. Gwiazda show TVN – „Kuchenne Rewolucje” coraz częściej chwali się swoimi dziećmi na portalach Facebook czy Instagram. W szczególności stara się przykuć uwagę na swojej córce, która małymi krokami idzie w ślady mamy. Lara Gessler coraz mocniej buduje swoją markę. W tym zadaniu aktywnie wspiera ją jej mama.

Magda Gessler i jej córka budują własną markę

CZYTAJ TEŻ: Edyta Pazura wkurzyła Polki! Mocno przegięła

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lara Gessler od dawna podkreśla, że stara się samodzielnie budować swoją własną markę. Ma o tym świadczyć choćby jej podejście od najmłodszych lat. Córka małżeństwa restauratorów, mimo że na brak czegokolwiek nigdy nie mogła narzekać, to w wielu 13 lat zdecydowała się zatrudnić w restauracji jej rodziców. Lara przyznała, że zawsze z podziwem podchodziła do swoich przyjaciół z pracy. Warto przypomnieć, iż córka Gwiazdy TVN i show „Kuchenne Rewolucje” nigdy nie brała napiwków od gości. Wolała, aby otrzymywali je jej koledzy studenci, którzy ciężko pracowali na swoją codzienne utrzymanie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś Lara jest już dorosłą kobietą w pełni wieku. Magda Gessler stara się na każdym kroku wspierać córkę. Każdy kolejny jej krok w świecie show-biznesu dokumentuje na swoim koncie na portalu instagram. Warto dodać, że jednocześnie w ten sposób promuje swoją córkę. Tak było i tym razem.

Magda Gessler i Lara Gessler – jej córka. Restauratorka wspiera córkę na portalu Instagram

Magda Gessler na swoim koncie na portalu instagram czy też Facebook publikuję przeróżne fotografię ze swoimi dziećmi. Tak jak to już wcześniej pisaliśmy — restauratorka chwali, a jednocześnie promuje swoje pociechy na ciężkim rynku show-biznesu. Tak było i w tym dosyć niedawnym przypadku. Ciężko nam stwierdzić, aby zamieszczona fotografia była czymś na wzór lokowania produktu, lecz trzeba przyznać, że z pewnością jest bardzo odważna.

Odważne zdjęcie córki gwiazdy TVN i programu Kuchenne Rewolucje

Gwiazda TVN i show „Kuchenne Rewolucje” zamieściła zdjęcie swojej córki w dosyć odważnej pozie. Lara Gessler została przedstawiona światu przez swoją matkę w samej bieliźnie. Przy tej okazji restauratorka podkreśliła jak bardzo, ceni swoją córkę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Magda Gessler i jej córka (Lara Gessler) zyskują na portalu instagram na popularności. Gwiazda TVN i "Kuchenne Rewolucje" wstawiła odważne zdjęcie córki.
Magda Gessler i jej córka (Lara Gessler) zyskują na portalu instagram na popularności. Gwiazda TVN i „Kuchenne Rewolucje” wstawiła odważne zdjęcie córki.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Boczek pokazał córkę. Ludzie doznali szoku. Ale podobna!
Oto prawdziwy wygląd Kurdej Szatan. Ludzie oniemieli
Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało
Tomasz Kot ogłosił szokujące wieści! Polaków zatkało
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →