Lewandowski otwiera nowy biznes. Nie uwierzycie co to!

Udostępnij:

Robert Lewandowski i jego restauracja robią furorę w sieci. Piłkarz reprezentacji Polski oraz niemieckiego Bayern Monachium ponownie postanowił ulokować pieniądze w nowy biznes. Tym razem traf padł na gastronomię,  a dokładniej na restaurację. Dużo wcześniej do tej branży nieśmiało pukała Anna Lewandowska,  która ostatecznie poprzestała na promowaniu marki swoich przekąsek,  które mają być skierowane do osób dbających o swoją codzienną formę.

Czytaj też: Koniec głośnego romansu! Fani w szoku!

Reprezentacja Polski: Lewandowski i jego nowy biznes

Robert Lewandowski to bez wątpienia człowiek biznesu,  który lubi inwestować swoje aktywa w przyszłościowe biznesy. Tym razem będzie to restauracja. Według doniesień mediów-  nowy obiekt na gastronomicznej mapie Warszawy będzie zlokalizowany w budynku XIX-wiecznej warzelni przy nowej ulicy Haberbuscha i Schielego na terenie Browarów Warszawskich.  Restauracja ma nawiązywać w swoim wyglądzie do jej właściciela,  który na piłce nożnej zrobił największą karierę wśród Polaków. Jak dokładnie będzie to wyglądać i czego można się spodziewać?

Czytaj też: Magda Gessler odchodzi? Wyjeżdża za granicę!

Robert Lewandowski i jego restauracja robią furorę w sieci. Piłkarz reprezentacji Polski oraz niemieckiego Bayern Monachium ponownie postanowił ulokować pieniądze w nowy biznes. Tym razem większą dawkę informacji na temat nowego biznesu Roberta Lewandowskiego postanowił zdradzić w rozmowie z mediami Jacek Trybuchowski, który bardzo dokładnie zna plany i założenia nowego biznesu kapitana polskiej reprezentacji piłkarskiej.

Robert Lewandowski i jego restauracja robią furorę w sieci. Piłkarz reprezentacji Polski oraz niemieckiego Bayern Monachium postanowił ulokować pieniądze.
Robert Lewandowski/ screen YouTube

– Na samym dole przede wszystkim powstanie bar sportowy, na kolejnych dwóch piętrach – restauracja z elementami sportowymi, innym klimatem i menu, a na samej górze będzie z kolei sala otwierana przy okazji różnych wydarzeń – wyjaśnił w rozmowie z mediami Jacek Trybuchowski, który jest jedną z najbardziej zaangażowanych osób w rozwój restauracji.

– Będzie można tu wpadać na śniadanie, spotykać się na biznesowy lunch, zjeść kolację z rodziną, a wieczorem obejrzeć mecz. Z ofertą chcemy trafić do każdego – wyjaśnia Trybuchowski.

tag: reprezentacja Polski

POLECAMY TAKŻE:

Mucha dolewa oliwy do ognia. To już oficjalne?!
Woźniak Starak opublikowała wpis… Ludzie mają łzy w oczach

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Pazura chwali się dziećmi na Instagramie. Nie uwierzycie do kogo są podobne
Szokujący gość w MasterChef! Nie uwierzycie kto to
Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli
loading...

, , ,