Rolnik szuka Żony: Szok! Faworytka opuściła program!

Udostępnij:

Seweryn,  Diana i Marlena byli ponownie głównymi gwiazdami ostatniego odcinka Rolnik szuka Żony w TVP. Tydzień temu program zadecydowała się opuścić Asia, która była bardzo poważnie zdenerwowana postawą rolnika,  który nie wykazywał praktycznie żadnego zainteresowania jej osobą. Tym razem ponownie jedna z kandydatek Seweryna zdecydowała się opuścić program,  ponieważ doszła do wniosku,  iż młody rolnik ją po prostu oszukał. Bez wątpienia sytuacja we wczorajszym odcinku programu należała do jednych z,najbardziej dramatycznych w ostatnim czasie. Kto tym razem definitywnie odszedł z domu Seweryna?

Seweryn,  Diana i Marlena byli ponownie głównymi gwiazdami ostatniego odcinka Rolnik szuka Żony w TVP.

Czytaj też: Koniec głośnego romansu! Fani w szoku!

Bez wątpienia reality show TVP nabiera coraz większego rozpędu i dramaturgii.  W ostatnim odcinku program zdecydowała się opuścić Diana, która przez wiele osób była typowana na faworytkę show. Powodem całej sytuacji było przede wszystkim olbrzymie faworyzowanie Marleny i kłamstwo, które w tym temacie wygłosił Seweryn. Rolnik od początku programu wyraźnie miał się ku Marlenie, co nie uszło uwadze jej konkurentek. Podczas ostatniego spotkania Diany i Seweryna, kandydatka postanowiła iść na całość i zapytała wprost rolnika, czy większe zainteresowanie Marleną nie wynika stąd, że ta kontaktowała się z Sewerynem poza programem. W całej sytuacji rolnik udawał,  że po prostu nie wie o co chodzi,  lecz to nie dawało spokoju Dianie,  która nie zamierzała odpuścić.


Seweryn, Diana i Marlena byli ponownie głównymi gwiazdami ostatniego odcinka Rolnik szuka Żony w TVP. Co się stało w ostatnią niedzielę?
Seweryn/ screen YouTube

Czytaj też: Magda Gessler odchodzi? Wyjeżdża za granicę!

„Miałeś sytuacje, kiedy musiałeś kłamać?”, „Potrafisz tak patrzeć na kogoś i kłamać?” – pytała Diana. Seweryn w pewnym momencie przyznał, że musiał kilka razy kłamać, ale nie byłby w stanie robić tego prosto w czyjeś oczy. Niestety w oczach kandydatki Seweryn wyszedł na oszusta i w takiej sytuacji postanowiła pożegnać się z programem. Na koniec Diana wyraziła głęboką nadzieję,  że ostatecznie i tak Seweryn nie zdecyduję się wybrać Marleny. Teraz na gospodarstwie u Seweryna pozostała tylko Marlena,  która wprost stwierdziła,  że się w Sewerynie zakochała. Do końca tej edycji Rolnik szuka Żony jeszcze daleko, lecz czy  Marlena ostatecznie pozostanie z Sewerynem na dłużej?


POLECAMY:

Mucha dolewa oliwy do ognia. To już oficjalne?!
Woźniak Starak opublikowała wpis… Ludzie mają łzy w oczach
Pazura chwali się dziećmi na Instagramie. Nie uwierzycie do kogo są podobne
Szokujący gość w MasterChef! Nie uwierzycie kto to
Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli
loading...

, , ,