Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. To co ujawniła jest straszne

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i Magda Femme przed laty byli małżeństwem i przede wszystkim liderami zespołu Ich Troje. Piosenkarka przed laty była jedną z pierwszych wokalistek legendarnego zespołu oraz pierwszą żona Michała Wiśniewskiego, który przez bardzo długi czas starał się ukrywać prawdę o ich wspólnym ślubie. Aktualnie wokalista jest po czwartym rodowodzie. Jego ostatnia żona, Dominika Tajner postanowiła sprawę zakończyć bardzo szybko i sprawnie. Niestety inaczej sytuacja wyglądała w trakcie pierwszego rozwodu z Magdą Femme.

Czytaj też: Magda Gessler odchodzi? Wyjeżdża za granicę!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i Magda Femme

Działalność Wiśniewskiego jest przede wszystkim powszechnie komentowana w mediach, między innymi za sprawą skandali obyczajowych i jego kontrowersyjnego wizerunku, a także ujawniania szczegółów życia prywatnego. Miało to miejsce między innymi podczas kręcenia programu telewizyjnego reality show „Jestem jaki jestem”, który był emitowany przez stację TVN w latach 2003–2004. Piosenkarz uchodzi za jednego z najbardziej charakterystycznych polskich celebrytów ostatnich lat. Jego liczne małżeństwa i rozwody do dziś są komentowane przez media.

Michał Wiśniewski i Magda Femme przed laty byli małżeństwem i liderami zespołu Ich Troje. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wzięli rozwód.
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Czytaj też: Koniec głośnego romansu! Fani w szoku!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i Magda Femme przed laty byli małżeństwem i również liderami zespołu Ich Troje. Piosenkarka przed laty była jedną z pierwszych wokalistek legendarnego zespołu oraz pierwszą żona Michała Wiśniewskiego, który przez bardzo długi czas starał się ukrywać prawdę o ich wspólnym ślubie. Powodem takiej sytuacji była przede wszystkim obawa o fanki, które według Michała mogłyby przestać przychodzić na koncerty zespołu w sytuacji kiedy Michał miałaby oficjalnie żonę. Tak całą sytuację w jednym z wywiadów wspomina Magda Femme:

Czytaj też: Wojewódzki i Gessler razem! Internauci w ciężkim szoku

– Przede wszystkim kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną. Bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy. Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał, tak świetny biznesmen, na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny, mnie ominie – mówiła.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

tagi: Dominika Tajner

POLECAMY TAKŻE:

Mucha dolewa oliwy do ognia. To już oficjalne?!
Woźniak Starak opublikowała wpis… Ludzie mają łzy w oczach

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Pazura chwali się dziećmi na Instagramie. Nie uwierzycie do kogo są podobne
Szokujący gość w MasterChef! Nie uwierzycie kto to
Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →