Adamczyk u Kuby. Wszyscy byli w szoku, co wyznał aktor!

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki, Piotr Adamczyk i Dawid Ogrodnik rozmawiali tydzień temu w TVN na wiele tematów związanych między innymi z ich karierami. Obaj aktorzy niedawno wystąpili w filmie  „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, który środowisku filmowym zdobył bardzo dobre recenzje i oceny. W trakcie rozmowy Piotr Adamczyk postanowił zdradzić sekret związany z jego karierą, który bardzo zaskoczył prowadzącego oraz widzów. Z czego zwierzył się przed kamerami Adamczyk?

Czytaj też: Koniec głośnego romansu! Fani w szoku!

Kuba Wojewódzki show to polski program telewizyjny typu talk-show, prowadzony od ponad piętnastu lat przez Kubę Wojewódzkiego i emitowany od 4 października 2002 początkowo na antenie telewizji Polsat, a następnie od 2006 w telewizji TVN. Formuła programu jest dosyć prosta, lecz może także budzić kontrowersje. Program w założeniu jest prowadzony w konwencji skandalizującej, opartej między innymi o wulgaryzmy. Przez siedemnaście lata przez kanapę Kuby Wojewódzkiego przewinęło się mnóstwo polskich celebrytów, aktorów, dziennikarzy, a nawet polityków.

Czytaj też: Magda Gessler odchodzi? Wyjeżdża za granicę!

Kuba Wojewódzki,  Piotr Adamczyk i Dawid Ogrodnik w TVN tematy związane  z filmami. Obaj aktorzy niedawno wystąpili w filmie  „Ikar. Legenda Mietka Kosza”,
Piotr Adamczyk/ screen YouTube

Kuba Wojewódzki, Piotr Adamczyk i Dawid Ogrodnik rozmawiali tydzień temu w TVN na wiele tematów związanych między innymi z ich karierami. Obaj aktorzy niedawno wystąpili w filmie  „Ikar. Legenda Mietka Kosza”, który środowisku filmowym zdobył bardzo dobre recenzje i oceny. W pewnym momencie Piotr Adamczyk na wizji zdecydował się zdradzić prowadzącemu oraz widzom swój sekret dotyczący kariery aktorskiej. Okazuje się bowiem, że Adamczyk miał wystąpić w filmie, który finalnie i tak nie powstał. Całą sytuacją mocno zdziwiony był Kuba Wojewódzki.

Zagrałem w filmie, który nie powstał  – zdradził aktor. Od czasów Vegi ty chyba wciągasz – odpowiedział Kuba, nawiązując do roli aktora w filmie „Small World” Patryka Vegi.Robimy rzeczy, które nie są oglądane – podsumował aktor. Najprawdopodobniej W wypowiedzi aktora chodziło po prostu o film, który mimo nagrań w ostatecznej fazie nigdy nie powstał.

POLECAMY TAKŻE:

Mucha dolewa oliwy do ognia. To już oficjalne?!
Woźniak Starak opublikowała wpis… Ludzie mają łzy w oczach

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Pazura chwali się dziećmi na Instagramie. Nie uwierzycie do kogo są podobne
Szokujący gość w MasterChef! Nie uwierzycie kto to
Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli

, , ,