Magda Gessler wywołała skandal. Nie zostawili na niej suchej nitki

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler wywołała skandal? Nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler jest wielką gwiazdą stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz programu MasterChef. Nie od dziś wiadomo, że Magda Gessler jest osobą, która potrafi wykorzystać fakt swojej bardzo wysokiej popularności. Świadczy o tym chociażby fakt posiadania przez nią licznych interesów, wśród których można wyróżnić liczne restauracje, lodziarnie oraz cukiernie. Jedną z tych ostatnich jest cukiernia „Słodki Słony”, który Magda Gessler uważa za swoją perełkę wśród licznych biznesów. To właśnie do niej restauratorka poszukuje cukiernika. W tej sprawie zamieściła ogłoszenie na Facebooku. Jego treść wzbudziła spore kontrowersje u fanów gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Ma 180 cm, ale nie wzrostu. Zrozumiesz gdy spojrzysz na zdjęcia
  2. Roxie przerwała milczenie. Ujawniła co działo się za kulisami Eurowizji
  3. Chylińska nie zdołała tego ukryć! Na jaw wyszły fakty o jej mężu

Magda Gessler wywołała skandal?

Magda Gessler jest wielką gwiazdą stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz programu MasterChef. W komercyjnej stacji TVN Magda Gessler występuje od 2010 roku. To właśnie wtedy otrzymała propozycję poprowadzenia programu Kuchenne Rewolucje, którego emisja trwa do dziś. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie dzięki temu programowi Magda Gessler stała się bardzo dobrze rozpoznawalna. Ta tendencja sprzyja rozwojowi jej kolejnych interesów. Wśród nich są między innymi liczne cukiernie. W ich skład wchodzi między innymi „Słodki Słony”, który Gessler traktuje jako swoją wizytówkę.

Nie ulega wątpliwości, że gwiazda TVN dba o poziom swoich lokali. W tym celu stara się przede wszystkim o jak najlepszy personel. Dlatego osobiście podjęła próby odnalezienia pracownika do „Słodki Słony” na stanowisko cukiernika. Niestety treść ogłoszenia wzbudziła spore kontrowersje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oferta gwiazdy TVN

„Uwaga! Mój ukochany Słodki Słony szuka najsłodszego cukiernika w Polsce! Szukamy kogoś z dużym doświadczeniem, pasją, odkrywcę smaków i szalonego kreatora. Kogoś, kto będzie samodzielnie pracował, ale też kochał ludzi i umiał z nimi działać. Bo Słodki to mała fabryka najsłodszych łakoci, które odczarowują złość, depresję i złe emocje. Słodki Słony to dla mnie szczególne miejsce, więc potrzebuje szczególnego cukiernika! Proszę podsyłać CV ale z doświadczeniem!”

– napisała w ogłoszeniu Magda Gessler.

Czytaj też: To już oficjalne. Zakończono głosowanie – będzie Brexit?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Słodycze mogą pomóc na zły humor jeśli ktoś je lubi. Ale nie na chorobę, jaką jest depresja – nieważne jak pyszne by nie były”

– napisał jeden z internautów.


„Słodycze na pewno nie pomogą np. na myśli samobójcze. Nie odwiodą człowieka od próby odebrania sobie życia”

Czytaj też: Sensacja! Kwiatkowski podjął szokującą decyzję -wydał specjalne oświadczenie


„Chodzi właśnie o to, żeby nie używać tego słowa w niedosłownym znaczeniu. Można napisać np. o chandrze, smutku, przygnębieniu. Depresja to choroba i nie ma innego znaczenia. Po prostu. O żadnej innej chorobie nie mówi się potocznie”

– takimi słowami ktoś próbował wytłumaczyć pani Magdzie Gessler jej „przejęzyczenie”.

Magda Gessler wywołała skandal? Nie ulega wątpliwości,  że Magda Gessler jest wielką gwiazdą stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz programu Masterchef.
Magda Gessler/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje

Prorocze słowa Boczka z Kiepskich. Grabowski w szoku

Wałęsa odleciał! Zaatakował i pogrążył Schetynę: „Czas na prawdę”

Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku

Mandaryna wyznała jak traktuje ją Wiśniewski. Pełne zaskoczenie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →