Co ona zrobiła?! Magda Gessler szaleje w sieci!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN. Prowadząca show Kuchenne Rewolucje od lat słynie ze swojego bezpośredniego podejścia do wielu spraw. Jedną z nich są tematy intymne. Restauratorka niedawno zamieściła na portalu Instagram nagranie, na którym tańczy wraz ze swoim mężem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, lecz internautów najbardziej ujęło zachowanie Pani Magdy, która w pewnym momencie postanowiła chwycić męża za…krocze.

Kim jest Magda Gessler?

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka jest również bardzo aktywna w świecie mediów społecznościowych. Jej codzienne poczynania obserwuje blisko 900 tysięcy internautów na portalu Instagram. Prócz pracy w telewizji zajmuję się również prowadzeniem sieci restauracji oraz własną firmą zajmującą się produkcją lodów. Na dodatek Magda Gessler posiada także kilka mniejszych interesów, których produkty możemy co pewien czas napotykać w popularnych marketach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Anna Mucha w tej kreacji zatrzymała Internet! Widać niemal wszystko!

Prywatnie Gessler jest już w trzecim związku małżeńskim. Jej pierwszym mężem był Volkhart Müller. Niestety ich związek zakończyła śmierci Volkharta spowodowana ciężką i nagłą chorobą. Drugim mężem gwiazdy TVN był Piotr Gessler, który jest znanym warszawskim restauratorem. Niestety ich małżeństwo rozpadło się w wyniku zdrady, której miała dopuścić się Pani Magda. Trzecim mężem gwiazdy jest Waldemar Kozerawski, który z zawody jest lekarzem i posiada własną klinikę w Kanadzie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler w TVN

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN. Prowadząca show Kuchenne Rewolucje. Jej Instagram...
Magda Gessler/ screen YouTube

Czytaj też: Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sumy wprost powalają!

Magda Gessler obecnego męża poznała jeszcze w czasach, kiedy była panną. Wówczas tworzenie wspólnych relacji im nie wyszło. Po ponad trzydziestu latach postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Małżeństwem są już od wielu lat i wygląda na to, że są bardzo szczęśliwi. Waldemar często występuje na filmach i zdjęciach, które Gessler zamieszcza na portalu Instagram. Jedno z najnowszych nagrań w szczególny sposób ujęło internautów. Widzimy na nim gwiazdę TVN wraz z mężem podczas tańca. Po chwili Gessler postanowiła jednak złamać układ taneczny i chwycić męża za… krocze.

https://www.instagram.com/p/B50rQ8tptVp/?igshid=1t32d71n8nz29

Tagi: Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje, TVN

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Julia Wieniawa zdradziła swój sekret! Ta informacja was zszokuje!
Justyna Żyła o reakcji syna na nagie zdjęcie w…
To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)
Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!
Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →