Baron ujawnił prawdę o Mai Kapłon z The Voice! Wszystkich zatkało

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maja Kapłon to uczestniczka „The Voice of Poland” w TVP, której choroba zagroziła poważnie życiu, teraz Baron przekazał nowe wieści. Dla wielu osób Maja jest przede wszystkim bardzo utalentowaną młodą piosenkarką. Niedawno bardzo liczne grono artystów postanowiło pomóc wystąpić z inicjatywą pomocy względem Mai. Wśród nich byli między innymi jurorzy „The Voice of Poland” Michał Szpak, Tomson, Baron, a także Roksana Węgiel, Michał Szczygieł, Alicja Szemplińska, Anika Dąbrowska, Zuza Jabłońska, Tadeusz Seibert, Sonia Michalczuk oraz Natalia Zastępa. Nie ulega wątpliwości, że ich zaangażowanie jest w całej sytuacji bezcenne.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Co on ze sobą zrobił?! Nowe zdjęcia Szpaka zgorszyły fanów
  2. Plotki potwierdzone. TVP przekazała informacje o Królikowskim
  3. Nie żyje gwiazda „The Voice”. Przegrała ostatnią walkę

Maja Kapłon to była uczestniczka „The Voice of Poland” w TVP, której choroba niedawno zagroziła bardzo poważnie życiu. Maja Kapłon ma 25 lat. Na co dzień mieszka w Teresinie, a także pisze utwory w Teresińskim Ośrodku Kultury. Na dodatek jest studentką na Uniwersytecie Warszawskim. W 2017 roku wzięła udział w ósmej edycji programu „The Voice of Poland”. Młoda artystka trafiła do drużyny prowadzonej przez Tomsona i Barona. Dziś okazuje się, że podczas treningów i nagrań nikt nie wiedział o poważnych problemach Majki.

Czytaj też: Gwiazda muzyki popełniła samobójstwo. Wyskoczyła z 14 piętra. Przed śmiercią napisała list

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maja Kapłon i jej ciężka choroba

Maja Kapłon od najmłodszych lat zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Do tej pory przeszła olbrzymią ilość operacji, które miały na celu polepszenie jej stanu sprawności fizycznej. Kilka lat temu piosenkarka przeszła zabieg polegający na wszczepieniu metalowej rurki. Jej zdaniem miała być przede wszystkim stabilizacja kręgosłupa i postawy. Niestety niedawno okazało się, że rurka uległa pęknięciu, a młoda gwiazda z tego powodu napotkała poważne problemy z oddychaniem. Dziś okazuje się, że podczas występów w The Voice, nikt o problemach Mai Kapłon nie wiedział. Prawda miała wyjść dopiero po pewnym czasie, tak w jednym z wywiadów powiedział Baron, którego Maja była podopieczną w programie.

Dobra wiadomość od gwiazdy The Voice of Poland TVP

Maja Kapłon niedawno poinformowała, że kosztowna operacja odbędzie się, artystka ma nadzieję, że jej choroba niedługo przejdzie do historii

Czytaj też: Skandal w TVN na żywo! Po słowach prowadzących ostre konsekwencje -jest specjalne oświadczenie stacji

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Kochani, udało się. Mamy pieniądze na operację. Nie jestem w stanie opisać mojego szczęścia i mojej radości. Jestem tak bardzo wdzięczna. Ogromnie. Nie mam słów”

– powiedziała wzruszona Maja.

„Najważniejsze, że jest na operację i opiekę szpitalną i mogę już tam lecieć! Modlę się teraz, aby wszystko się udało, wierzę, że tak będzie. Na naszych oczach dzieją się cuda”

– napisała artystka.

Maja Kapłon to uczestniczka The Voice of Poland w TVP, której choroba zagroziła poważnie życiu -  teraz Baron przekazał wieści które wstrząsnęły fanami
Maja Kapłon to uczestniczka „The Voice of Poland” w TVP, której choroba zagroziła poważnie życiu – teraz Baron przekazał wieści które wstrząsnęły fanami

POLECAMY TAKŻE:

Cezary Żak zmienił się nie do poznania. Okropnie schudł

7 faktów o Czarnobylu, o których nie wiedziałeś

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Pokazali zdjęcie Meghan Markle. Wyciekła prawda o operacjach plastycznych

Słynna polska gwiazda zakażona koronawirusem? „Muszę być dobrej myśli”

Anna Mucha dodała zdjęcie topless. Trzymajcie się foteli

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →