Sablewska topless. To zdjęcie rozpala zmysły internautów

Maja Sablewska ponownie nago na portalu Instagram. Maja Sablewska (Gwiazda TVN) bez wątpienia lubi pokazywać się topless, co doceniają jej liczni wielbiciele. Dziś raczej nikt nie ma wątpliwości, że Maja Sablewska to kobieta wyzwolona. Dla dawnej menedżerski gwiazd po prostu nie ma tematów tabu. Udowodniła to ponownie w swoich mediach społecznościowych, gdzie zamieściła bardzo odważne zdjęcie. Fotografia celebrytki jest z pewnością z kategorii tych, które śmiało można zaliczyć do kategorii „hot”. Jak tym razem swoje wdzięki postanowiła zaprezentować gwiazda TVN? Czy Maja Sablewska wywołała mały skandal na portalu Instagram?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Najnowsze wieści! Paweł Królikowski i jego stan zdrowia. Syn dostał wiadomość…
  2. Atak terrorystyczny w Londynie. Są ranni. Napastnik nie żyje
  3. Baron ujawnił prawdę o Mai Kapłon z The Voice! Wszystkich zatkało

Nie ulega wątpliwości, że Maja Sablewska (gwiazda TVN) lubi pozować topless, a następnie fotografie z gorących sesji zamieszczać w mediach społecznościowych. Tak też było i w dzisiejszej sytuacji. Wiele osób może w tym miejscu zadać jedno ważne pytanie – czy Maja Sablewska wywoła skandal coraz bardziej odważnymi zdjęciami? Bez wątpienia ciężko na ten moment powiedzieć coś więcej. Spora część mediów jest już po prostu przyzwyczajona do tego, że menadżerka gwiazd lubi publikować bardzo odważne i wręcz kuszące zdjęcia.

Sablewska topless?

Maja Sablewska lubi pokazywać to i owo w mediach społecznościowych. Szczególnie bardzo odważne zdjęcia Maja Sablewska publikuję na portalu społecznościowym Instagram. Niestety odwaga popularnej stylistki nie wszystkim przypadła do gustu. Fani w mediach społecznościowych Sablewskiej mogli już się spotkać między innymi z jej nagimi piersiami oraz również pośladkami. Były już nawet momenty, kiedy to fani zarzucali, że gwiazda TVN ma kompleksy, które stara się maskować za sprawą tego typu zdjęć.

Czytaj też: Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

Maja Sablewska ponownie nago na portalu Instagram.

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

„Chyba przestanę panią obserwować bo jak nie cycki to dupa”

– napisała po jednym z postów fanka gwiazdy TVN.

,,Maja zaczynasz nisko upadać”

– zwróciła uwagę inna fanka popularnej stylistki. To jednak nie koniec komentarzy ze strony internautów po adresem Sablewskiej.

,,Myślę że ma pani jakieś kompleksy”

,,Cycki już były teraz jest dupa …nie wiem czy czekać co będzie na następnym zdjęciu, czy przestać obserwować. I żeby nie było , zawsze kibicowałam i byłam fanką Pani programów”

– czytamy na portalu Instagram.

Maja Sablewska ponownie nago na portalu Instagram. Maja Sablewska (Gwiazda TVN) bez wątpienia lubi pokazywać się topless...
Maja Sablewska/ screen YouTube

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →