Najnowsze wieści! Paweł Królikowski i jego stan zdrowia. Syn dostał wiadomość…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paweł Królikowski i jego aktualny stan zdrowia to temat numer jeden dla fanów aktora. Paweł Królikowski to bez wątpienia jedna z największych gwiazd serialu „Ranczo” (TVP) i programu „Twoja twarz brzmi znajomo” (Polsat). Niestety przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia aktor trafił ponownie do szpitala. Powodem całej sytuacji miały być komplikacje neurologiczne. Aktor na ten moment wciąż przebywa w szpitalu. Z dostępnych informacji wynika, że przyszedł kilka dni temu kolejny zabieg, po którym także miało dojść do kompilacji.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Magda Gessler pokazała przerażający film z Wuhan
  2. Koszmarne wieści! Aktualny stan zdrowia Królikowskiego
  3. Manowska zatrzymana na lotnisku! Przerażające fakty

Nie ulega wątpliwości, że powrót aktora do pracy w telewizji jest wręcz niemożliwy. Paweł Królikowski w ostatnich latach grał w serialu „Ranczo” (TVP), a także występował w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” w telewizji Polsat. Jego aktualny stan zdrowia nie pozwala na jakąkolwiek aktywność zawodową. Jest to bez wątpienia cios dla widzów programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W takiej sytuacji dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew, nawet nie rozważała zastąpienia go na stałe innym artystą. Inna artystka ma zająć miejsce aktora tylko na jeden sezon.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paweł Królikowski i „Twoja twarz brzmi znajomo”

„Jest w tym show od pierwszego odcinka. Zna go od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego dobro. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko wróci do formy”

– zapewniła Nina Terentiew, która zna doskonale Pawła Królikowskiego i jego aktualną sytuację.

Czytaj też: Pilne: Masowa ewakuacja Polaków. Wysyłają wojsko

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Już dziś wiadomo, że od wiosny na miejscu Pawła Królikowskiego wystąpi Youtuber – Adam Strycharczuk. To jednak nie koniec informacji dotyczących również pośrednio Pawła Królikowskiego.

Najstarszy syn Pawła Królikowskiego – Antek, ma otrzymać propozycję występu w reklamach promocyjnych marki Polsat.

„Będzie on miał możliwość zagrania w reklamie abonamentu smartDOM Cyfrowego Polsatu. Tak zadecydowała pani Terentiew, która dobrze zna sytuację ojca Antka. To pomocna dłoń wyciągnięta do rodziny Królikowskich”

– zdradza w rozmowie z „Na żywo” jeden z pracowników stacji. 

Czytaj też: Hołownia zripostowany przez MON. Poszło o F-35

Za występ w kampanii młody aktor ma otrzymać, aż 150 tysięcy złotych.

Paweł Królikowski i jego aktualny stan zdrowia

Paweł Królikowski aktualnie przebywa w szpitalu. Gwiazdor serialu Ranczo (TVP) i programu „Twoja twarz brzmi znajomo” miał niedawno przejść kolejną operację. Niestety W jej wyniku miało dojść do pewnych komplikacji, które spowodowały u aktora zakażenie. Wcześniej rodzina aktora planowała jego przeniesienie do Niemiec, aby tam kontynuować leczenie. Na ten moment stan aktora ma to uniemożliwiać.

Paweł Królikowski i jego aktualny stan zdrowia.Paweł Królikowski to jedna z gwiazd serialu "Ranczo" (TVP) i programu "Twoja twarz brzmi znajomo" (Polsat).
Paweł Królikowski/ screen YouTube

Polecamy także:

Prawdę ujawniono dopiero po jego śmierci. Tego „Chłopaki do wzięcia” nie pokazali

Hołownia zripostowany przez MON. Poszło o F-35

Przeczytaj również:

Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →