Ulubienica Rozenek wie kto wygra wybory! Nie uwierzysz…

Agata Szostek, ulubienica Małgosi Rozenek, z programu Projekt Lady wypowiedziała się i stwierdziła, że wie kto wygra wybory. Zgadzacie się z nią?

Czytaj też: Przepowiednie, które mówią o pandemii. To początek zagłady

Ulubienica Małgorzaty Rozenek-Majdan z programu Projekt Lady, Agata Szostek bardzo mocno udziela się w mediach społecznościowych. Uwielbia tam zahaczać o bardzo kontrowersyjne tematy, bo uważa, że tak zyskuje większe grono fanów.

Dotychczas gwiazdka Projekt Lady wspierała już środowiska LGBT, walczyła o prawa kobiet, była za legalizacją marihuany i aktywnie wspierała Roberta Biedronia. Teraz postanowiła wypowiedzieć się na temat TVP i zbliżających się wyborów prezydenckich.

„Jak przez przypadek włączę TVP, to automatycznie przełączam, bo nie chcę słuchać tych pierdół”

– stwierdziła gwiazda Projekt Lady.

Agata Szostek, ulubienica Małgorzaty Rozenek, wie kto wygra wybory prezydenckie

Tak Szostek opisała Telewizję publiczną, następnie dodała także, że uważa ją za zakłamaną, gdyż promuje politykę partii rządzącej, któa stara się przekonać polaków, że w kraju wszystko jest dobrze. Według celebrytki to nieprawda.

„Dla mnie to jest telewizja kościoła i PiS-u. Jestem przeciwko nim. Uważam, że są zakłamani i manipulują ludźmi, bo mówią, że jest dobrze, jak tak nie jest. Wystarczy włączyć sobie inną stację i porównać te wiadomości”

– dodaje następnie Agata Szostek.

Zobacz również: Szok! Doda zdobyła się na szczere wyznanie – chodzi o alkohol

Według jej przewidywań Andrzej Duda zostanie wybrany na prezydenta na drugą kadencję, dlatego coraz poważniej myśli o emigracji, bo jak stwierdziła „nie wytrzyma nerwowo” w tym kraju.

Agata Szostek, ulubienica Małgosi Rozenek, z Projekt Lady wypowiedziała się i stwierdziła, że wie kto wygra wybory. Zgadzacie się z nią?
Agata Szostek, ulubienica Małgosi Rozenek, z Projekt Lady wypowiedziała się i stwierdziła, że wie kto wygra wybory. Zgadzacie się z nią? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Chylińska ujawniła długo skrywany sekret – ma chore dziecko?

UWAGA: Za dwa tygodnie już ich nie kupisz. Miliony Polaków załamanych

Zdjęcia satelitarne ujawniły sekret Kim Dzong Una. Mamy się bać?

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →