Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę. Stąd ma dzieci

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli dziecko z In-Vitro? Gwiazda stacji TVN jest jedną z największych zwolenniczek tej metody. Sama już kiedyś z niej musiała skorzystać. Aktorka niedawno wyznała, że gdyby nie tego typu terapia, to być może nigdy nie miałaby potomstwa. Celebrytka dziś nie kryje również żalu do aktualnego rządu, który odebrał refundacje zabiegów in-vitro. Gosia nie ukrywa, że tego typu metoda jest czasami jedyną szansą małżeństw, które nie mogą mieć dzieci w tradycyjny sposób. Sama niedawno podkreśliła, że jej dwóch synów przyszło na świat właśnie za sprawą tej metody.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Chwila nieuwagi i wpadka! Doda bez majtek w błysku fleszy
  2. Michał Wiśniewski ciężko chory. Lekarze stwierdzili najgorsze
  3. Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

Małgorzata Rozenek to gwiazda stacji TVN. Celebrytka zasłynęła przede wszystkim za sprawą programu „Perfekcyjna Pani domu” w TVN. Dziś jest prowadzącą programu „Projekt Lady”. Gosia udziela się również w sferze publicznej. Jest ona wielkim zwolennikiem metody in-vitro, która w wielu przypadkach ma pomagać rodzinom nie mogących posiadać dzieci. Niedawno gwiazda otwarcie przyznała się, że gdyby nie in-vitro, to być może dziś nie miałaby potomstwa.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

„Nigdy nie ukrywałam, że mam dwóch synów poczętych dzięki in vitro. To była moja jedyna szansa na biologiczne dzieci i te ciąże przyszły łatwo. Ale przez ostatnie trzy lata poznałam smak porażki. Przeszłam kilka stymulacji hormonalnych i wiele prób, raz byliśmy bardzo blisko. Dwie ciąże straciłam. Swoim doświadczeniem dzieliłam się publicznie, żeby dać nadzieję innym parom, które zmagają się z problemem niepłodności. Zwłaszcza teraz, gdy in vitro znów jest wykorzystywane jako narzędzie walki ideologicznej i politycznej, trzeba mówić o nim głośno. Tłumaczyć, że to normalna metoda leczenia, a nie szamańskie praktyki ani zabawa w Boga.”

– mówi Rozenek-Majdan.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli dziecko z In-Vitro?

Celebrytka nie kryła również żalu do aktualnego rządu Prawa i Sprawiedliwości, który odebrał refundacje metody in-vitro dla małżeństw. Według gwiazdy TVN był to wielki błąd rządzących, z którymi przed laty była identyfikowana za sprawą jej ojca, który brał udział przy zakładaniu PiS.

Rozenek ma żal do PiS

„Problem polega na tym, że państwo nie finansuje leczenia niepłodności. PiS przerwał program refundacji in vitro wprowadzony przez koalicję PO-PSL. To był wielki błąd. Bardzo trudno znieść niepowodzenia, gdy obok kosztów psychicznych, emocjonalnych, rodzinnych, logistycznych musisz jeszcze ponieść ogromne koszty finansowe. Pary popadają w długi, sprzedają dobytek, zaciągają kredyty, żeby tylko spełnić marzenie o pełnej rodzinie. Tymczasem partia rządząca nawet nie udaje, że pochyla się nad ich problemem. Prywatnie wielu posłów tej frakcji nie ma nic przeciwko leczeniu in vitro.”

– mówi gwiazda TVN.

Czytaj też: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli dziecko z In-Vitro? Gwiazda stacji TVN jest jedną z największych zwolenniczek...
Rozenek/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →