Rewolucja w „Mam Talent”! To się wydarzy w programie na żywo

Udostępnij:

16 listopada będziemy świadkami 4 półfinału show telewizji TVN „Mam talent”. Tym samym poznamy wszystkich finalistów programu, ale czy dzisiaj będziemy świadkami równie wysokiego poziomu, co tydzień temu? Jak oceni występujących jury w składzie Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska?

Miejsc w finale zostało już tylko klika, a utalentowanych zawodników nie brakuje, więc możemy mieć pewność, że dzisiejszy (16 listopada) półfinał programu „Mam talent”, który TVN wyemituje wieczorem, będzie obfitował w dramatyczne decyzje i zwroty akcji. Na scenie wystąpią: Team Timber, All In Crew Mini, Daria i Aleksandra, Dawid „Ukeboy” Jędrusik, Jazzforacat, Klaudia Jóźwiak, Malwina Kowalowicz oraz Luqo Art.

Czytaj też: Gwiazdor Hollywood zawstydził Rosati! Nie wiedziała, co zrobić

Widzowie i fani mają oczywiście swoje typy, którymi przerzucają się w mediach społecznościowych, ale to głos jurorów będzie brzmiał najgłośniej. Kto przypadnie do gustu jury, w skład którego wchodzi Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak? Kto przejdzie dalej i dostanie szansę, aby wygrać program, a kto wróci do domu na tarczy?

16 listopada 4 półfinał „Mam talent”

16 listopada 4 półfinał "Mam talent" (TVN). Kto podbije serce jury w składzie Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak?
fot.: Agustin Egurrola, screen/ Instagram

Możemy się spodziewać, że wszystkie występy będą świetne, bowiem na tym etapie konkursu nie ma już miejsca na przypadek i amatorszczyznę. Jednak wszyscy nie mogą przejść do półfinału, bo ilość miejsc jest w nim ograniczona, będziemy zatem świadkami trudnych decyzji i dramatycznych zwrotów akcji.

Czytaj też: Konflikt w rodzinie Anny Przybylskiej! Kto ma rację?

Kto wywalczy jedno z dwóch miejsc w finale i kto podbije serca widzów i jurorów? Czy ostatni półfinał programu „Mam talent”, którego będziemy świadkami 16 listopada dorówna poziomem zeszłotygodniowemu odcinkowi? O tym przekonamy się już niebawem.

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Sensacja! Magda Gessler wystartuje w wyborach?
Roksana Węgiel zmieszana z błotem! Wszystko przez jeden szczegół
Kurdej Szatan ostro przegięła! Widzowie programu „Taniec z Gwiazdami” mają jej dość
Wyciekło pikantne zdjęcie Bohosiewicz z jej kuchni! Co na to mąż?
To naprawdę on? Musiał w „Wiedźminie” zaskoczył wszystkich!

loading...
, , , ,