TVN oszukuje widzów?! Fani programu mają dość!

23 listopada ostatni półfinał show TVN „Mam talent”. Ostatnia grupa artystów zaprezentuje się widzom i jury w składzie Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska, ale kto przejdzie do finału? Fani prześcigają się w domysłach, bowiem część z nich twierdzi, że w programie faworyzowani są wokaliści. Czy mają rację? Tego dowiemy się, gdy poznamy pełny skład finału.

Czytaj też: Górniak nie da się oglądać! Czy Król TVN uratuje jej karierę?

23 listopada ostatecznie zapełnią się wszystkie miejsca w programie TVN „Mam talent”. Każdy z uczestników przygotował na półfinał coś specjalnego, bowiem stawka jest niesłychanie wysoka. Ten, kto przejdzie do finału i wygra program zyska sławę i mnóstwo pieniędzy, więc nic dziwnego, że każdy, kto prezentuje się na scenie przed jury w składzie Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska musi z całych sił panować nad emocjami.

23 listopada ostatni półfinał „Mam talent”

23 listopada ostatni półfinał "Mam talent" (TVN). Kto oczaruje jury w składzie Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska?
fot.: Agustin Egurrola, screen/ Instagram

Wystarczy chwila rozprężenia, by pogrzebać swoje szanse na udział w finale i ostateczną wygraną. Zadanie to jest arcytrudne, bowiem do finału przejdzie tylko dwóch uczestników. 23 listopada na scenie „Mam talent” wystąpią: Antoni Roker, Duo Infinity, Just Edi Show, K-essence, Lusesita Farrell, Tomasz Baran, Cezary Borowik i Maya Thomas.

Czytaj też: Lewandowska skrytykowana na Insta! Chce cenzurować fanów?!

Każdy uczestnik ma swoje wierne grono fanów dopingujące za pośrednictwem portali Facebook i Instagram, więc ciężko jest wskazać jednoznacznego faworyta. Jedno jest pewne – poziom występów na pewno będzie wysoki, bowiem na tym etapie nie ma miejsca na prowizorkę i przypadkowe osoby. Ostatni półfinał „Mam talent” który zobaczymy 23 listopada na kanale TVN, z pewnością zapadnie widom w pamięć.

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Michał Szpak ostro przesadził! Ludzie zmieszali go z błotem
Kożuchowska pokazała za dużo! Robi się naprawdę gorąco!
Szok! Mama Seweryna wystąpiła w TVP przed śmiercią!
Wojewódzki wywołał skandal! Interweniował sam prezydent!
Magda Gessler przegrała. Gwiazda TVN jest w potężnym szoku!

, , , ,