Margaret wzięła ślub! Wiemy kim jest mąż gwiazdy The Voice

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Margaret i jej nowy mąż Piotr KaCeZet Kozieradzki wzięli ślub! Do zaślubin doszło w Peru. Margaret to jedna z trenerów programu muzycznego „The Voice of Poland” w TVP. Piosenkarka jest również jedną z najbardziej popularnych w naszym kraju. Niedawno jednak ogłosiła publicznie, że ma dosyć mediów, występów i wszelkich innych czynności związanych z karierą. Piosenkarka dała do zrozumienia, że czuje się po prostu zmęczona. Wygląda na to, że w chwilach regeneracji i ładowania akumulatorów będzie ją wspierać… mąż. Margaret niedawno sceptycznie wypowiadała się na temat rodziny i dzieci. W tym tygodniu media jednak obiegła wiadomość o jej zaślubinach, które odbyły się w obrządku szamańskim.

Margaret i jej nowy mąż Piotr KaCeZet Kozieradzki wzięli ślub!

Margaret to przede wszystkim gwiazda TVP i „The Voice of Poland”. W jednym z niedawnych wywiadów piosenkarka wyznała, że raczej nie ma zamiar być matką, ponieważ nie byłaby dobra dla swoich dzieci.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką”

Dziś jednak świat polskiego show biznesu obiegła wiadomość o ślubie Margaret z Piotrem KaCeZetem Kozieradzkim. Zakochani ślub mieli wziąć w Peru. Ceremonię miał poprowadzić miejscowy szaman.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Sensacja! Kwiatkowski podjął szokującą decyzję -wydał specjalne oświadczenie

„Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem”

Piosenkarka w zeszłym roku wyznała w rozmowie z magazynem Playboy, że do dziś ma w sobie uraz do kościoła katolickiego. Na dodatek piosenkarka zapowiedziała oficjalne wystąpienie z kościoła katolickiego. Między innymi z tego powodu w jej przypadku ślub kościelny nie był w żadnym wypadku brany pod uwagę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: To już oficjalne. Zakończono głosowanie – będzie Brexit?

„Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane”

– powiedziała piosenkarka.

Margaret i jej nowy mąż Piotr KaCeZet Kozieradzki wzięli ślub! Margaret to jedna z trenerów programu muzycznego The Voice of Poland w TVP.
Margaret/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje

Prorocze słowa Boczka z Kiepskich. Grabowski w szoku

Wałęsa odleciał! Zaatakował i pogrążył Schetynę: „Czas na prawdę”

Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku

Mandaryna wyznała jak traktuje ją Wiśniewski. Pełne zaskoczenie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →