Rolnik szuka Żony – finał! Będzie spore zaskoczenie!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marlena i Seweryn to przede wszystkim gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP. Nie ulega wątpliwości, że Marta Manowska miała naprawdę spory problem z tą jakże bardzo kontrowersyjną parą. Przed ostatni odcinek reality show dostarczył olbrzymią dawkę emisji widzom, którzy tak olbrzymiej w skutkach awantury jeszcze nie widzieli. Z początku wiele osób twierdziło, że Marlena oraz Seweryn stworzą udany związek. Młody rolnik był wręcz zachwycony swoją kandydatką. To samo miała okazywać Marlena, lecz ostatecznie liczne nieporozumienia doprowadziły niedoszłych kochanków do wielkiego konfliktu. Dziś fani czekają na odcinek finałowy, który zapowiada się bardzo ciekawie. Szczegóły zdradziła sama prowadząca – Marta Manowska.

Marlena i Seweryn z Rolnik szuka Żony TVP

Nie ulega wątpliwości, że Marta Manowska miała naprawdę spory problem z Marleną oraz Sewerynem. Od początku mogło się wydawać, że kwestia ich miłości i związku to tylko i wyłącznie formalność. Młody rolnik cyklicznie eliminował z gospodarstwa konkurentki Marleny. W pierwszej kolejności program opuściła Joanna, która poczuła się głęboko urażona komentarzami pod jej adresem ze strony pewnej siebie Marleny. Z kolei Diana odeszła z programu po sporym incydencie związanym z kontaktami Marleny i Seweryna, które nie do końca były zgodne z zasadami programu. Na dwa odcinki w gospodarstwie rolnika pozostała tylko Marlena. Według relacji dziewczyny – została wykorzystana przez Seweryna. Te z kolei stwierdził, że 22-latka wywierała na nim zbyt dużą presję. Jak było naprawdę?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Marlena i Seweryn to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP. Nie ulega wątpliwości,  że Marta Manowska miała naprawdę spory problem...
Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

Już w tą niedzielę będziemy świadkami finałowego odcinka programu Rolnik szuka Żony. Marta Manowska również wraz ze swoimi podopiecznymi dokona podsumowania szóstej edycji. Dowiemy się finalnie kto z kim jest, a komu niestety nie udało się stworzyć silnego związku. Trochę również informacji na temat finałowego odcinka wiemy już dzisiaj. Najbardziej zapowiada się oczywiście wątek Seweryna i Marleny. Czy producenci programu zdecydują się przybliżyć prawdę?

Rolnik szuka Żony – finał

Czytaj też: To już wojna! Lewica wytacza ciężkie działa przeciw PiS! “Macie nam to oddać!”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  • Nie zabraknie przede wszystkim wyznań, trudnych słów prawdy i prób konfrontacji. Światło dzienne ujrzą też nieznane dotąd fakty. Dla wielu będzie to czas pełen emocji – mówiła Marta Manowska w zapowiedzi finału. Co usłyszymy z ust najbardziej kontrowersyjnej pary szóstej edycji programu Rolnik szuka Żony? Po prostu skończyło się – powiedział Seweryn o swoim nieudanym związku z Marleną. Ta z kolei sprawdziła, że: To nie było tak, że była tylko jedna sytuacja. Jedna po drugiej – mówiła Marlena.

Czytaj też: Michał Wiśniewski, czy alkohol dalej go niszczy?! To zdjęcie może przerazić!

Więcej informacji i podsumowań padnie już w tą niedzielę o godzinie 21:15 w TVP1.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Roksana Węgiel szczerze o początkach kariery. Będziecie w szoku, co musiała robić!
Szok! Marta Manowska na porodówce! Zobaczcie sami!
Julia Wieniawa na plaży. Tak seksownie jeszcze nie było!
Siwiec zniszczona przez fanów! Zarzucają jej, że wykorzystuje dziecko!
Wojewódzki w jacuzzi nagimi kobietami! Gwiazdor oszalał na stare lata!

TVP

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →