Manowska odizolowana: Jest ryzyko zakażenia koronawirusem

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus i pandemia jaką wywołał sprawił, że Marta Manowska czuje się odizolowana, ryzyko zakażenia jest coraz większe i każdy musi wprowadzać środki ostrożności, dlatego kwarantanna obowiązuje nawet prowadzącą Rolnik Szuka Żony. Jak sobie z nią radzi?

Czytaj też: Wrocław: Pacjent z podejrzeniem koronawirusa skoczył z okna

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prowadząca Sanatorium Miłości, a także Rolnik Szuka Żony, Marta Manowska, została jakiś czas temu odizolowana, gdyż po niedawnym powrocie z Azji mogło wystąpić u niej ryzyko wystąpienia koronawirusa COVID-19.

Manowska odcięta od świata w swoim domu postanowiła podzielić się przemyśleniami na ten temat z fanami obserwującymi jej media społecznościowe. Opublikowała wstrząsające zdjęcie na swoim profilu na portalu Instagram, podpis pod nim poruszy wasze serca.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus: Marta Manowska odizolowana!

„Tak pracujemy w tych niełatwych czasach. (..) Dzięki niemu będę mogła nagrać offy do '8 wspaniałych’. Dla mnie to też miał być najszybszy rok w życiu. Dlatego cały styczeń siedziałam w Azji, żeby nabrać sił. (..). Ale wierzę, że wszystkie te projekty powstaną w swoim czasie. Dbajcie o siebie!”

– napisała Marta Manowska pod zdjęciem, na którym pozuje w maseczce chirurgicznej.

View this post on Instagram

Tak pracujemy w tych niełatwych czasach. Dziękuję @tu_mlodosc @visionhouseproduction za dowiezienie sprzętu. Dzięki niemu będę mogła nagrać offy do „8 wspaniałych” Wczoraj ze wzruszeniem przeczytałam post @aigorek o premierze i promocji płyty „Chrust”, na która wszyscy tak czekamy. I pomyślałam, że to w ogóle czasy „Miałem…” Dla mnie to też miał być najszybszy rok w życiu. Dlatego cały styczeń siedziałam w Azji, żeby nabrać sił Cały luty nagrywać program „8 wspaniałych” Cały marzec pilot – nowe otwarcie 7 sezonu @rolnikszukazonytvp i piękny, puentujący, wielkanocny odcinek @sanatorium_milosci_tvp Nad morzem odwołano nas ze zdjęć. Nie powstał. Ale wiem, że powstanie. Będzie w maju, latem, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności Miałam nagrać święta – piękne rozmowy z ważnymi osobami Od kwietnia miałam… nagrywać nowy, bardzo ważny program A od maja tez nowy duży, i dowcipny program A od czerwca do sierpnia miałam przemierzać Polskę i odwiedzać bohaterów @rolnikszukazonytvp i @thevoiceseniortvp A we wrześniu nagrywać 3 sezon @sanatorium_milosci_tvp Taki to miał być rok Ale wierzę, ze wszystkie te projekty powstaną W swoim czasie Dbajcie o siebie! #siedzęwdomu Po mojemu #siedźnarzyci Ps. Patrzę na to zdjęcie i nie mogę uwierzyć. Podobnie jak jeszcze niedawno trudno byłoby mi uwierzyć w wiadomość. Nie mogę pojechać do studia, bo jestem na 2 tygodniowej kwarantannie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A post shared by MARTA ? MANOWSKA (@martamanowska) on

Ten rok miał być dla gwiazdy TVP bardzo pracowity, właśnie miały ruszać prace nad nowym programem 8 Wspaniałych, dodatkowo miała nagrywać kolejny sezon Rolnik Szuka Żony oraz była zaangażowana w kilka innych projektów w Telewizji Polskiej.

Wszystkie te plany pokrzyżował wybuch epidemii koronawirusa COVID-19. Z pracowitego początku roku zrobiło się niemal bezrobocie. Ograniczyła ją kwarantanna, którą musi odbyć każdy wracający teraz z zagranicy Polak.

Zobacz również: Joanna Krupa apeluje do Polaków. Chodzi o koronawirusa

Należy mieć tylko nadzieję, że w niedługiej przyszłości Marta Manowska będzie mogła zrealizować wszystkie zawieszone w tym momencie plany, ale teraz najważniejsze jest powstrzymanie rozprzestrzeniającej się epidemii, dlatego każdy powinien przestrzegać obostrzeń wprowadzonych, żeby tego dokonać.

Koronawirus sprawił że Marta Manowska czuje się odizolowana ryzyko zakażenia jest wielkie, dlatego kwarantanna obowiązuje nawet prowadzącą Rolnik Szuka Żony
Koronawirus sprawił że Marta Manowska czuje się odizolowana ryzyko zakażenia jest wielkie, dlatego kwarantanna obowiązuje nawet prowadzącą Rolnik Szuka Żony. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

W Szwajcarii wybuchła panika. Dantejskie sceny

Koronawirus w Polsce: Dane na czwartek rano

Najczarniejsza doba od początku epidemii

To może Cię również zainteresować:

Polaków zamurowało. Dla Wieniawy koronawirus to…

Szok! Agnieszka Woźniak-Starak zrobi to mężowi po śmierci?

Skandal! Wojewódzki pokazał goły tyłek publicznie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →