Polaków zamurowało. Dla Wieniawy koronawirus to…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sala samobójców. Hejter: Julia Wieniawa szokuje, aktorka dała wywiad, w którym stwierdziła, że koronawirus jest tak samo niebezpieczny jak hejt. Słowa artystki wywołały olbrzymią falę krytyki. Nie brakuje zdań,  że młoda celebrytka tym razem po prostu mocno przesadziła.

Czytaj też: Szok! Agnieszka Woźniak-Starak zrobi to mężowi po śmierci?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktorka w swojej wypowiedzi nawiązała przede wszystkim do sytuacji, z którą musi się mierzyć wiele osób. Bardzo bezpośrednia krytyka potrafi ranić człowieka,  lecz czy można ją z góry określać hejtem? Bez wątpienia te dwie kwestie należy od siebie oddzielić mimo, że jest to w pewnych momentach bardzo trudne.

Julia Wieniawa to młoda aktorka,  która podobnie jak inne gwiazdy polskiego show-biznesu postanowiła się zaangażować w akcję na rzecz walki z hejtem. Nie ulega wątpliwości,  że opinia Julii otrzymuje posłuch w wielu kręgach społecznych. Duży wpływ ma na to przede wszystkim jej wysoka popularność.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na portalu społecznościowym Instagram jej codzienne życie śledzi już ponad 1.5 miliona internautów. Tak wysokie liczby mogą robić wrażenie i świadczą jednocześnie o tym,  że ze słowami celebrytki duża część z osób się po prostu liczy. 

Julia Wieniawa o COVID-19 (koronawirus)

W takiej sytuacji należy jednak pamiętać,  że słowa wypowiadane w sferze publicznej powinny być bardzo dogłębnie przemyślane. Najnowsza wypowiedź gwiazdy Polsatu została odebrana jako bardzo chaotyczne stwierdzenie bez większego uzasadnienia. Bez wątpienia hejt działa destrukcyjne na psychikę odbiorcy,  lecz czy można go porównywać do epidemii koronawirusa? Wiele osób miało w tej kwestii spore wątpliwości. Według celebrytki działanie hejtu jest podobne do COVID-19.

„Dla mnie hejt jest tak samo niebezpieczny jak koronawirus”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– stwierdziła Julia Wieniawa w rozmowie z reporterem stacji TVN.

Zobacz również: Podali grupy krwi najbardziej zagrożone koronawirusem

Mało osób ma na ten temat refleksje, a małe dzieci przez takie dzieci mają myśli samobójcze

– dodała wschodząca gwiazda polskich seriali.

A czy wy macie podobne zdanie na ten temat?

Sala samobójców. Hejter: Julia Wieniawa szokuje, aktorka dała wywiad w którym stwierdziła, że koronawirus jest tak samo niebezpieczny jak hejt
Sala samobójców. Hejter: Julia Wieniawa szokuje, aktorka dała wywiad w którym stwierdziła, że koronawirus jest tak samo niebezpieczny jak hejt/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Miriam straciła rozum: „Zmniejszy się problem ze starzejącym społeczeństwem”

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

To może Cię również zainteresować:

Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

TVN zmuszony podjąć decyzję: zmiany w programach na żywo

Nie żyje 21-letni aktor znanego serialu TVP. Szok dla wszystkich

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →