Skandal! Wojewódzki pokazał goły tyłek publicznie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki nago na portalu Instagram – w taki sposób walczy z COVID-19 (koronawirus)? Bez wątpienia Król TVN ponownie zaskoczył fanów. Wojewódzki jest znany między innymi ze względu na swoje kontrowersyjne poczucie humoru i poglądy.

Czytaj też: Obostrzenia w Biedronce. Sieć wprowadza radykalne zmiany

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tym razem gwiazdor komercyjnej stacji postanowił zaskoczyć wszystkich. Jego najnowsza publikacja w mediach społecznościowych mogła być szokiem dla wielu osób. Celebryta bez wątpienia coraz śmielej porusza się w świecie social mediów. Czy jednak tym razem nie przesadził?

Kuba Wojewódzki zaskoczył wszystkich. Król TVN w swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie,  na którym jest całkowicie nago. Fotografia pochodzi z dosyć odległych lat. Jest ono dokładnie z 1985 roku z wakacji z polskiego morza. Kuba Wojewódzki miał wówczas 22 lata. Wszystkich zaskoczyła poza celebryty, który wyraźnie wskazał powód decyzji publikacji zdjęcia sprzed ponad 30 lat. Ma nim być chęć podbicia zasięgów. Jego zdaniem golizna ma na to bardzo dobry wpływ.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wojewódzki nago na portalu Instagram

Podobno goła d*pa zwiększa zasięgi??? Żarty się skończyły ~ Czas na trzy trudne w Polsce słowa. Odpowiedzialność Mądrość Wspólnota. Zostań w domu. Przeżyjmy to Razem??✌️ ?#chałupy #1985

– napisał Kuba Wojewódzki na portalu Instagram

Zobacz również: Nie żyje słynny, polski aktor. Polska w żałobie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A czy wam podoba się zdjęcie Króla TVN? A może celebryta tym razem przesadził swoją chęcią zdobycia atencji w mediach społecznościowych? Pewne jest to, że o tej publikacji dziennikarza będzie się mówiło jeszcze przez długi czas.

Kim jest Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki, to przede wszystkim polski dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk, felietonista, celebryta, showman i perkusista. Związany z telewizją TVN i tygodnikiem „Polityka”. Prócz pracy dziennikarskiej ma na swoim koncie grę w kilku filmach. Są nimi między innymi: Filmy: Idealny facet dla mojej dziewczyny, 7 krasnoludków – historia prawdziwa.

Kuba Wojewódzki nago na portalu Instagram, czy w taki sposób walczy z COVID-19 (koronawirus)? Bez wątpienia Król TVN ponownie zaskoczył fanów.
Kuba Wojewódzki nago na portalu Instagram, czy w taki sposób walczy z COVID-19 (koronawirus)? Bez wątpienia Król TVN ponownie zaskoczył fanów./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Owczarek Niemiecki pojawił się na komisariacie. Nie uwierzysz co się później stało

To może Cię również zainteresować:

Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

Miriam straciła rozum: „Zmniejszy się problem ze starzejącym społeczeństwem”

Rozenek- Majdan szokuje: lekceważy koronawirus?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →