Joanna Krupa apeluje do Polaków. Chodzi o koronawirusa

Epidemia COVID-19 (koronawirus) działa na wyobraźnię ludzi i po części z tego powodu Joanna Krupa, gwiazda TVN i show „Top Model” skierowała apel na portalu Instagram do Polaków w sprawie zwierząt.

Czytaj też: W Szwajcarii wybuchła panika. Dantejskie sceny

Popularna modelka i internetowa celebrytka nie kryła swojego zaskoczenia i irytacji z powodu licznych wiadomości, które do niej napływają z naszego kraju. Bez dwóch zdań sytuacja jest absurdalna.

Miliony Polaków wariuje z powodu informacji na temat rozwoju koronawirusa nie tylko w Polsce, lecz również na całym świecie. W tej niecodziennej sytuacji wiele osób z naszego otoczenia robi rzeczy wręcz niewyobrażalne i pozbawione logiki. Tak było i w tym przypadku.

Epidemia COVID-19 (koronawirus): Joanna Krupa skierowała apel do Polaków w sprawie zwierząt

Joanna Krupa to przede wszystkim modelka, lecz również aktywna działaczka na rzecz ochrony praw zwierząt. Celebrytka przy każdej możliwej okazji stara się wypowiadać na tego typu tematy dotyczące naszych czworonogów.

W ostatnich dniach niestety do gwiazdy TVN napłynęły bardzo niepokojące informacje na temat traktowania zwierząt w związku z rozwojem epidemii koronawirusa w Polsce. Chodziło dokładnie o przypadki wyrzucania psów oraz kotów z domów z powodu obaw przed roznoszeniem przez nie koronawirusa.

Ja się przyznam, że jestem w szoku, ile wiadomości dostaję codziennie, odkąd ta cała sytuacja jest z corona virus. Jaka osoba, jaki idiota bez żadnej klasy by wierzył, że domowe pieski czy kotki mogą zarazić coroną virus? To jest dla mnie szok, że wyrzucają zwierzęta na ulicę czy biorą do weterynarza, żeby usypiać swoich przyjacieli! Co to są za ludzie i Polska? Jestem w szoku, że takie rzeczy też się dzieją w Polsce, bo w Chinach to rozumiem, bo to jest kraj, co nienawidzi zwierząt, między sobie też się nienawidzą, ale Polska na takim ogromnym poziomie… jestem przerażona! 

– powiedziała prowadząca Top Model.

Apel gwiazdy TVN

W dalszej części modelka kontynuowała swój apel. Joanna Krupa podkreśliła przede wszystkim fakt bezmyślnego działania wielu ludzi w stosunku do swoich pupili w dobie pandemii koronawirusa.

Jak ktoś nie wie, to idźcie do inteligentnej osoby, która wie, o co tutaj chodzi, a nie wyrzucajcie swoje zwierzęta na zewnątrz na pastwę losu. Jak tak można robić? Ja strasznie przeżywam nie tylko ten wirus, bo myślę, że nie wirus mnie zabije, tylko złamane serce! Bo nie mogę już patrzeć na świecie, jaka nienawiść jest ludzka do zwierząt, jakie tortury przechodzą i ten taki ciężki czas, gdzie każdy powinien sobie pomagać miedzy sobą, nie tylko ludziom, ale też tym, którzy nie mogą sami się bronić. Takie okropne rzeczy się dzieją, jestem załamana 

– poradziła gwiazda TVN.

Zobacz również: Koronawirus w Polsce: Dane na czwartek rano

Warto dodać, że jest w pełni udowodnione, że zwierzęta domowe nie są nosicielami COVID-19. Tym samym nie stanowią zagrożenia dla ludzkiego zdrowia.

Epidemia COVID-19  (koronawirus): Joanna Krupa,  gwiazda TVN i show "Top Model" skierowała apel na portalu Instagram do Polaków w sprawie zwierząt.
Epidemia COVID-19 (koronawirus): Joanna Krupa, gwiazda TVN i show „Top Model” skierowała apel na portalu Instagram do Polaków w sprawie zwierząt./ screen YouTube

Źródło: Alaluna

Polecamy także:

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Owczarek Niemiecki pojawił się na komisariacie. Nie uwierzysz co się później stało

To może Cię również zainteresować:

Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

Miriam również straciła rozum: „Zmniejszy się problem ze starzejącym społeczeństwem”

Rozenek- Majdan szokuje: lekceważy koronawirus?

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →