Marta Manowska zaręczyła się! Wiemy kim jest narzeczony

Super Express podaje, że gwiazda TVP i prowadząca programy Rolnik Szuka Żony, a także Sanatorium Miłości, Marta Manowska się zaręczyła, jest narzeczony, to kiedy ślub?

Czytaj też: Cała prawda. Do sieci trafiło nie zmontowane orędzie prezydenta Włoch

Marta Manowska mimo olbrzymiej popularności jaką zdobyła prowadząc takie programy jak Rolnik Szuka Żony, czy Sanatorium Miłości, chroni swoje życie prywatne. Próżno szukać na jej profilach w mediach społecznościowych, czy na portalach plotkarskich informacji o jej partnerze, czy rodzinie.

Jak donoszą media, to właśnie na palnie Sanatorium Miłości Marta Manowska poznała Adam, dźwiękowca z ekipy produkującej show. Mężczyzna skradł podobno serce dziennikarki momentalnie i jest ona w tym momencie bardzo szczęśliwa. Czy para już się w takim razie zaręczyła?

Choć gwiazda TVP oficjalnie nie potwierdziła jeszcze zaręczyn, Super Express podaje, że ma pewne źródło. Dziennikarka nie ukrywa natomiast, że obecnie jest bardzo szczęśliwa i zakochana.

Media obiegł informacja, że Marta Manowska się zaręczyła

„Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie”

– wyznała Marta Manowska.

Zobacz również: Ostre słowa Morawieckiego w kierunku Unii. To usłyszał cały świat

Magazyn podaje, że mimo braku oficjalnego potwierdzenia, zaręczyny odbyły się już rok temu, podczas podróży pary do Paryża. jak twierdzą znajomi Marty, Adam poprosił ją tam o rękę, a ta zgodziła się bez chwili namysłu.

Na te wieści zareagowali owacyjnie uczestnicy Sanatorium Miłość, śląc parze najserdeczniejsze życzenia w związku z zaręczynami.

„Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie „Sanatorium” z zazdrością patrzyliśmy na nich. Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście”

– twierdzi Władysław Bielecki, uczestnik programu.

Jak na razie Marta milczy i nie potwierdza informacji tabloidu. Jak myślicie są one zgodne z prawdą?

Superexpress podaje, że prowadząca programy Rolnik Szuka Żony i Sanatorium Miłości, Marta Manowska się zaręczyła, jest narzeczony, to kiedy ślub?
Superexpress podaje, że prowadząca programy Rolnik Szuka Żony i Sanatorium Miłości, Marta Manowska się zaręczyła, jest narzeczony, to kiedy ślub? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Koronawirus w Polsce: Coraz więcej chorych

Wyciekł poufny dokument ws koronawirusa. Przerażająca treść

Czesi mają lek na koronawirusa? Podali wyniki

To może Cię również zainteresować:

Córka Kowalskiej zachorowała, zapadła decyzja o intubacji

Kwaśniewski chciał zabłysnąć w TVN słowami o wirusie. Pokazali mu miejsce w szeregu

Gwiazda programu „Taniec z Gwiazdami” trafiła do szpitala

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →