Koszmarna rozgrywka w MasterChef! Wszystko albo nic

Udostępnij:

Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran oraz już 13 października Marcello Zaccaria w MasterChef TVN będą dokonywać ocen potraw, a stawką jest Meksyk. Przyszli ćwierćfinaliści będą się dziś uczyć nowych technik kulinarnych prosto z ciepłej Italii. Jak im to wyjdzie i kto uda się do Meksyku? Dziś wieczorem wszystko będzie wiadome.

Czytaj też: Niesamowita informacja! Nobel dla Pol(s)ki!

Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran to jurorzy programu MasterChef TVN, których już 13 października wesprze w dokonywaniu ocen Marcello Zaccaria, który jest szefem kuchni prosto ze słonecznych Włoch. Dziś stawka programu jest naprawdę wysoka, a na dodatek uczestnicy programu będą musieli wykonać potrawy charakterystyczne dla kuchni włoskiej. W ich poczynaniach będzie ich oceniać Marcello Zaccaria.

Magda Gessler,  Anna Starmach,  Michel Moran oraz już 13 października Marcello Zaccaria w Masterchef TVN będą dokonywać ocen potraw, a stawką jest Meksyk.
MasterChef/ screen YouTube

Zobacz również: Gorzkie słowa Magdy Gessler. Gwiazda ma dosyć

13 października uczestnicy programu MasterChef staną przed bardzo trudnym zadaniem. Stawką programu jest dostanie się do ćwierćfinału, który w ostatecznym rezultacie da zwycięzcą przepustkę do wyjazdu do słonecznego Meksyku. Dziś uczestnicy będą pracować pod okiem Marcello Zaccaria, który jest włoskim mistrzem dań opierających się przede wszystkim na makaronie. Uczestnicy będą mieli nie lada wyzwanie, aby sprostać wymaganiom włoskiego szefa kuchni. Myślicie, że sobie poradzą?

MasterChef , to polski program kulinarny emitowany od 2 września 2012 na antenie TVN, oparty na brytyjskim formacie o tej samej nazwie. Do tej pory każda kolejna edycja pojawiała się co rok. Aktualnie prowadzącymi program są Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran. Stawką zwycięstwa w programie jest wysoka nagroda pieniężna oraz promocja ważnej książki kulinarnej. Najnowszy odcinek show MasterChef już 13 października w TVN. Kto odpadnie, a kto będzie mógł się oficjalnie cieszyć prestiżowym wjazdem do Meksyku?

Polecamy Także:

Beata Kozidrak przeżywa kolejną tragedię! Kiedy koniec czarnej serii?
Rewolucja w Big Brotherze! Mieszkańcy mają dość
Magda Gessler będzie babcia? Jedno z jej dzieci może zostać rodzicem!
Wojewódzki ostro do Żmudy Trzebiatowskiej! Fani zniesmaczeni
Doda drastycznie się zmieniła. Fani przerażeni!
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");