Kacperek z „Rodzinki” już tak nie wygląda. Będziecie w szoku!

Udostępnij:

Mateusz Pawłowski to serialowy Kacper Boski z serialu TVP – „Rodzinka PL”. Młody aktor zasłynął jako mały Kacperek,  który podbił serca widzów za sprawą stylu gry i oryginalnej roli. Dziś się okazuje,  że czasy małego Kacperka to już odległa przeszłość. Udowodniła to Julia Wieniawa na swoim koncie na portalu Instagram,  gdzie wrzuciła nagranie ze swoim młodszym kolegom z planu serialu. Bez wątpienia Mateusz sporo się zmienił.

Zobacz również: Epidemia była zaplanowana? Szokujący film w sieci!

Serial Rodzinka PL zadebiutował na małym ekranie w 2011 roku. Szybko okazało się,  że produkcja jest strzałem w dziesiątkę ze strony telewizji publicznej. Poczynania rodziny Boskich oraz jej przyjaciół obserwuje do dziś ponad milion widzów.

Mateusz Pawłowski to serialowy Kacper Boski z serialu TVP – „Rodzinka PL”

W nagrywaniu serialu od początku biorą udział tacy aktorzy jak choćby Tomasz Karolak,  Małgorzata Kożuchowska oraz Agata Kulesza.

Na planie nie zabrakło również aktorów młodego pokolenia wśród,  których znalazł się między innymi Mateusz Pawłowski, który odgrywa rolę Kacpra Boskiego.

To właśnie Mateusz Pawłowski wciela się w postać syna małżeństwa Boskich. Kacper Boski dał się poznać jako młody chłopiec,  który również dopiero małymi krokami wychodzi w nastoletnie życie.

W dzisiejszych odcinkach serialu „Rodzinka PL”, jest już młodym nastolatkiem,  który wszedł w tak zwany „trudny wiek” lub po prostu „wiek buntu”.

Na dodatek już nie wygląda tak samo jak kiedyś,  a dowodem na tą postawioną tezę może być choćby nagranie na portalu Instagram, które zamieściła Julia Wieniawa.

Kim jest Mateusz Pawłowski?

Jest synem Katarzyny Majchrzak-Pawłowskiej i Mariusza Pawłowskiego. Ma młodszą siostrę Natalię. Po raz pierwszy wystąpił w telewizji w wieku czterech lat, uczestnicząc w programie Elżbiety Skrętowskiej Mini szansa, prowadzonym przez Krzysztofa Skibę. Jego aktorski debiut to rola Kacpra Boskiego w serialu komediowym Patricka Yoki Rodzinka.pl, w którym gra od 2011.

View this post on Instagram

Miłego dnia ? #haveaniceday #newbalancepoland

A post shared by Mateusz Pawłowski (@mateopawlowski) on

Mateusz Pawłowski to serialowy Kacper Boski z serialu TVP - "Rodzinka PL". Julia Wieniawa zamieściła na portalu instagram jego aktualny wygląd.
Mateusz Pawłowski to serialowy Kacper Boski z serialu TVP – „Rodzinka PL”. Julia Wieniawa zamieściła na portalu Instagram jego aktualny wygląd.

Polecamy także:

Media: Koronawirus nie z targu lecz z laboratorium. Teoria spiskowa stała się faktem?

Rząd wprowadzi kolejne zmiany! Miasta biją na alarm

Stan zagrożenia w Polsce. Czeka nas potężny kataklizm?

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");