Michał Szpak pokazał zdjęcie – to jego największa miłość

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak ponownie zaskoczył na portalu społecznościowym Instagram, gdy wrzucił zdjęcie twierdząc, że to jest największa miłość, ten pies rozkleił serca fanów.

Czytaj też: Duża liczba zgonów, kolejne zakażenia. Aktualne dane

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piosenkarz, Michał Szpak znany jest z tego, że raczej pilnie strzeże swojego życia prywatnego i na jego profilach w mediach społecznościowych, zazwyczaj, próżno jest szukać informacji i zdjęć z tym związanych.

Jedyne, co nieraz jesteśmy w stanie się dowiedzieć to fotografie zrobione przez fotoreporterów, a także sporadyczne okazje, kiedy wokalista podzieli się czymś w mediach społecznościowych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tak też było tym razem, Michał Szpak kompletnie zaskoczył swoich fanów, kiedy na Instagramie postanowił wyznać, kto jest jego największą miłością. Wielu fanów było kompletnie zaskoczonych, gdyż prawda okazała się zupełnie inna od tego, co sobie wyobrażali.

Michał Szpak i jego największa miłość, pokazał zdjęcia

Mianowicie Michał Szpak podzielił się na InstaStory zdjęciem swojego… psa, które opatrzył podpisem „Moja największa miłość”. Hektor został przed laty adoptowany przez piosenkarza.

„Hektor od razu wybrał Michała. Podszedł do niego, podawał mu łapę, nie odstępował go”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– przyznała pracownica fundacji.

Michał Szpak ponownie zaskoczył na Instagram, gdy wrzucił zdjęcie twierdząc, że to jest największa miłość, ten pies rozkleił serca fanów.
Michał Szpak ponownie zaskoczył na Instagram, gdy wrzucił zdjęcie twierdząc, że to jest największa miłość, ten pies rozkleił serca fanów. Screen/ Instagram

Wokalista spotkał Hektora podczas koncertu w Wieluniu. Wtedy to pracownica fundacji Mondo Cane poprosiła Michała o zdjęcie z psiakiem. Miało to ułatwić znalezienie dla niego nowego domu. Jak się okazało nie trwało to długo, gdyż Hektor znalazł kochający dom u samego artysty.

Zobacz również: Rusin wybuchła płaczem na żywo! Padły przykre słowa

„Nastał ten moment w życiu, kiedy postanowiłem stać się odpowiedzialny za ziemskie stworzenie. Jak wiadomo, to nie my wybieramy swoje… „demony” to demony wybierają nas. Mnie wybrał słodki Cerber o imieniu Hektor”

– wyznał kiedyś gwiazdor estrady.

Michał Szpak ponownie zaskoczył na Instagram, gdy wrzucił zdjęcie twierdząc, że to jest największa miłość, ten pies rozkleił serca fanów.
Michał Szpak ponownie zaskoczył na Instagram, gdy wrzucił zdjęcie twierdząc, że to jest największa miłość, ten pies rozkleił serca fanów. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Wiśniewski chciał to ukryć za wszelką cenę! Szykujcie się na wstrząs

Oliwia Bieniuk ma tatuaż na twarzy? Szokujący film w sieci

Coraz więcej zachorowań i zgonów. Nowe dane ministerstwa

To może Cię również zainteresować:

Ujawnił jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Przerażające

„Zenek Martyniuk nie żyje”. Wstrząsający post na Facebooku

Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →