Ujawnił jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Przerażające

Koronawirus na świecie: Mężczyzna był chory na COVID-19 i wyznał jak wygląda leczenie na koronawirusa, bowiem nie istnieje jeden, uniwersalny lek.

Czytaj też: Oliwia Bieniuk ma tatuaż na twarzy? Szokujący film w sieci

28-latek w swoich mediach społecznościowych przyznał,  że przechodzenie koronawirusa jest bardzo uporczywe. Przespanie nocy w spokoju jest praktycznie niemożliwe, ponieważ takie dolegliwości,  jak między innymi częste gorączkowanie oraz problemy z oddychaniem po prostu na to nie pozwalają.

Zobacz również: Wiśniewski chciał to ukryć za wszelką cenę! Szykujcie się na wstrząs

Po mężczyźnie widać,  że problem jest bardzo poważny i lepiej nie mieć z nim do czynienia.

Jak wygląda leczenie koronawirusa

28-latek, który dziś jest objęty leczeniem na koronawirusa jest dobrze znany niektórym osobom, kktóre są choć trochę zaangażowane w śledzenie amerykańskiego świata show biznesu. 

Colton Underwood to niestety kolejna popularna osoba, która zaraziła się SARS-CoV-2. Prócz niego wirusa stwierdzono również u takich sław jak Tom Hanks, Placido Domingo oraz Idris Elba. 28-latni mężczyzna był niedawno gwiazdą reality show „Bachelor”, gdzie szukał kobiety swojego życia.

Dziś niestety amerykański celebryta zmaga się z koronawirusem. Niedawno wyznał, że ostatnie dni były dla niego naprawdę bardzo trudne.

Po pozytywnym teście na koronawirusa 28-latek otrzymał szereg zaleceń od lekarza.

Wobec celebryty zastosowano leczenie hydroksychlorochiną, Zithromaxem, 28-latek otrzymał również zalecenia wykonywania regularnych inhalacji.

Kaszel, nocne pocenie i krótki oddech. Oddychanie jest wyzwaniem, czuję się, jakbym miał do dyspozycji tylko 20 proc. swoich płuc. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak czują się teraz ludzie z chorobami towarzyszącymi

pisze na Instagramie Colton Underwood.

Po zastosowaniu zaleceń lekarza gwiazdor wyznał,  że „dzisiejszego poranka poczułem jakiś postęp„.

Bez wątpienia mężczyzna najbliższe dni spędzi w izolacji od reszty świata. Kwarantannie ze względów bezpieczeństwa została poddana również jego dziewczyna.

Miejmy nadzieję,  że oboje już wkrótce wrócą do pełni sił.

Źródło: Pikio

Koronawirus na świecie: Mężczyzna był chory na COVID-19 i wyznał jak wygląda leczenie na koronawirusa, bowiem nie istnieje jeden, uniwersalny lek
Koronawirus na świecie: Mężczyzna był chory na COVID-19 i wyznał jak wygląda leczenie na koronawirusa, bowiem nie istnieje jeden, uniwersalny lek

Polecamy także:

Michał Szpak ponownie szokuje. Zdjęcie pokazało zbyt wiele

Kamil Lemieszewski z show „Big Brother” już tak nie wygląda! Co za zmiana

Doda i ostra odpowiedź na hejt! Tym żyła cała sieć

To może Cię również zainteresować:

Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku

Dereszowska w rozpaczy! Jej córka jest poważnie chora

Syn Martyniuka aresztowany! Naraził życie wielu osób

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →