Ujawnił jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Przerażające

Udostępnij:

Koronawirus na świecie: Mężczyzna był chory na COVID-19 i wyznał jak wygląda leczenie na koronawirusa, bowiem nie istnieje jeden, uniwersalny lek.

Czytaj również: Zażywasz te leki? Jesteś szczególnie zagrożony przez COVID-19

28-latek w swoich mediach społecznościowych przyznał,  że przechodzenie koronawirusa jest bardzo uporczywe. Przespanie nocy w spokoju jest praktycznie niemożliwe, ponieważ takie dolegliwości,  jak między innymi częste gorączkowanie oraz problemy z oddychaniem po prostu na to nie pozwalają.

Zobacz także: Ostra jatka w programie na żywo: „Jest Pan świrem!”

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Po mężczyźnie widać,  że problem jest bardzo poważny i lepiej nie mieć z nim do czynienia.

Jak wygląda leczenie koronawirusa

28-latek, który dziś jest objęty leczeniem na koronawirusa jest dobrze znany niektórym osobom, kktóre są choć trochę zaangażowane w śledzenie amerykańskiego świata show biznesu. 

Colton Underwood to niestety kolejna popularna osoba, która zaraziła się SARS-CoV-2. Prócz niego wirusa stwierdzono również u takich sław jak Tom Hanks, Placido Domingo oraz Idris Elba. 28-latni mężczyzna był niedawno gwiazdą reality show „Bachelor”, gdzie szukał kobiety swojego życia.

Dziś niestety amerykański celebryta zmaga się z koronawirusem. Niedawno wyznał, że ostatnie dni były dla niego naprawdę bardzo trudne.

Po pozytywnym teście na koronawirusa 28-latek otrzymał szereg zaleceń od lekarza.

Czytaj też: Nowe zaostrzenia w Polsce już obowiązują! Jeżeli je złamiesz, słono zapłacisz

Wobec celebryty zastosowano leczenie hydroksychlorochiną, Zithromaxem, 28-latek otrzymał również zalecenia wykonywania regularnych inhalacji.

Kaszel, nocne pocenie i krótki oddech. Oddychanie jest wyzwaniem, czuję się, jakbym miał do dyspozycji tylko 20 proc. swoich płuc. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak czują się teraz ludzie z chorobami towarzyszącymi

pisze na Instagramie Colton Underwood.

Po zastosowaniu zaleceń lekarza gwiazdor wyznał,  że „dzisiejszego poranka poczułem jakiś postęp„.

Bez wątpienia mężczyzna najbliższe dni spędzi w izolacji od reszty świata. Kwarantannie ze względów bezpieczeństwa została poddana również jego dziewczyna.

Miejmy nadzieję,  że oboje już wkrótce wrócą do pełni sił.

Źródło: Pikio

Koronawirus na świecie: Mężczyzna był chory na COVID-19 i wyznał jak wygląda leczenie na koronawirusa, bowiem nie istnieje jeden, uniwersalny lek
Koronawirus na świecie: Mężczyzna był chory na COVID-19 i wyznał jak wygląda leczenie na koronawirusa, bowiem nie istnieje jeden, uniwersalny lek

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

,