Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Marta Manowska raczej nie może narzekać, że mało zarabia, bowiem prowadzi tak popularne programy, jak „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”. A jednak, gdy była ostatnio na premierze jej nowego programu „8 wspaniałych”, fotograf uchwycił zaskakujący fakt. Okazało się, że nawet przy tak ważnej okazji, Marta Manowska nie dba o paznokcie, ale czy to dlatego, że nie stać jej na porządny manicure?

Trudno wskazać osobę, która zrobiłaby w ostatnich latach karierę większą, niż Marta Manowska, bowiem prezenterka jest ewidentnie ulubienicą szefostwa TVP. Manowska prowadzi sztandarowe programy rozrywkowe stacji, jak „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”.

Teraz doszedł do tego jeszcze nowy program, „8 wspaniałych”, bowiem TVP ewidentnie stawia na Martę. Jednak przy okazji premiery tego ostatniego programu mogliśmy w zbliżeniu obejrzeć paznokcie, jakie ma Marta Manowska i, trzeba przyznać, nie jest dobrze.

Na zbliżeniu widać niezadbane paznokcie, z tipsami, które już dawno są za krótkie. Zupełnie, jakby gwiazda TVP została wyrwana na premierę w ostatniej chwili i nie zdążyła nawet wrzucić do torebki lakieru do paznokci, by zamaskować niedoskonałości.

Marta Manowska nie zadbała o paznokcie

Marta Manowska ("Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości") chyba mało zarabia w TVP, bowiem jej paznokcie to nie jest szczyt sztuki manicure
fot.: Marta Manowska, screen/ Instagram

Co ciekawe, to sama Marta Manowska wrzuciła na Instagram zdjęcie z wątpliwej jakości manicure, więc albo ma w nosie wygląd swoich paznokci, albo daje znać włodarzom TVP, że za mało zarabia.

Jaka by nie była prawda, trochę wstyd, że tak wielka gwiazda pozwala sobie na taką wpadkę.

W czasach, gdy fani są w stanie wyłapać każdy szczegół, takie niedociągnięcie zwyczajnie nie powinno się zdarzyć.

źródło: Instagram

Polecamy także:

Michał Szpak ponownie szokuje. Zdjęcie pokazało zbyt wiele

Kamil Lemieszewski z show „Big Brother” już tak nie wygląda! Co za zmiana

Doda i ostra odpowiedź na hejt! Tym żyła cała sieć

To może Cię również zainteresować:

Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku

Dereszowska w rozpaczy! Jej córka jest poważnie chora

Syn Martyniuka aresztowany! Naraził życie wielu osób

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →