Rusin wybuchła płaczem na żywo! Padły przykre słowa

Kinga Rusin pojawiła się gościnnie w sobotnim wydaniu „Dzień Dobry TVN” – opowiadała o izolacji w domu, aż w pewnym momencie się mocno rozpłakała.

Czytaj też: Tak wyglądają ręce Manowskiej! Okropny widok

Niestety ostatnie tygodnie nie są zbyt łatwe dla milionów Polaków. Od ponad miesiąca walczymy z koronawirusem. Szczególnie narażone na jego działanie są osoby starsze, lecz dla bezpieczeństwa wszystkich zaleca się pozostanie w domu do momentu zmarginalizowania zagrożenia.

Kinga Rusin rozpłakała się w Dzień dobry TVN

Na początku marca w Polsce potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa. Z powodu zagrożenia wielu Polaków postanowiło pozostać w domach dla bezpieczeństwa swojego oraz innych. W tym gronie jest również Kinga Rusin, która na dodatek z powodu całej sytuacji była zmuszona do przeżywania tych świąt samotnie bez bliskich sobie osób.

O swoich przeżyciach w tych trudnych chwilach postanowiła poinformować widzów Dzień dobry TVN w sobotnim odcinku programu.

U mnie, jeśli chodzi o sprawy zawodowe, niewiele się zmieniło. Jeśli chodzi o sprawy związane z tężyzną fizyczną – jak widzicie – staram się, żeby niewiele się zmieniło. Rower jest wstawiony do pokoju. Pracuję cały czas w trybie zdalnym, tak jak pracuję od wielu lat. Moja firma kosmetyczna pracuje tak, żeby chronić bezpieczeństwo pracowników, ale zachowujemy ciągłość produkcji, zarządzamy zdalnie, tak jak zarządzamy od wielu lat

– zaczęła Rusin.

Zobacz również: Wiśniewski chciał to ukryć za wszelką cenę! Szykujcie się na wstrząs

Kinga Rusin ze łzami w oczach wyznała, że tegoroczne święta obchodzi samotnie.

To, co się zmieniło dla mnie i to, co słyszałam, przygotowując się do tej rozmowy… Będę płakać… Pierwszy raz chyba w życiu będę spędzała te święta sama – mówiła łamiącym się głosem. Bo my bardzo poważnie podchodzimy do tych obostrzeń. I muszę chronić moją mamę, która jest w grupie ryzyka. Ona jest sama, moje córki są same, ja jestem sama, no i to będzie trochę przykre

– stwierdziła we łzach.

Kinga Rusin pojawiła się gościnnie w sobotnim wydaniu „Dzień Dobry TVN” – opowiadała o izolacji w domu, aż w pewnym momencie się mocno rozpłakała./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Michał Szpak ponownie szokuje. Zdjęcie pokazało zbyt wiele

Kamil Lemieszewski z show „Big Brother” już tak nie wygląda! Co za zmiana

Doda i ostra odpowiedź na hejt! Tym żyła cała sieć

To może Cię również zainteresować:

Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku

Dereszowska w rozpaczy! Jej córka jest poważnie chora

Syn Martyniuka aresztowany! Naraził życie wielu osób

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →