Przyjaciel Michała Szpaka nie wytrzymał i wszystko opisał. Jest źle

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak, piosenkarz, a także juror The Voice of Poland oraz Norbert Dąbek bardzo się lubią, co widać po ich wpisach w mediach społecznościowych, ostatnio zaskoczył wpis jaki dodał przyjaciel wokalisty, chodzi o koronawirus i… ludzi. Jego słowa porażają.

Jeżeli ostatnio Michał Szpak przeglądał media społecznościowe swoich znajomych, mógł przeczytać post swojego bliskiego przyjaciela, który szczerze i bez złudzeń postanowił wypowiedzieć się na temat koronawirusa. Mężczyzna w swej wypowiedzi ni pozostawia żadnych złudzeń, co do powagi sytuacji w jakiej się znajdujemy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak z pewnością czuje się przygnębiony, jego przyjaciel nie owijał w bawełnę!

Jest to jedno z wielu wyznań gwiazd i celebrytów odnośnie pandemii koronawirusa, które w ostatnim czasie możemy znaleźć w internecie. Przyjaciel Michała Szpaka jednak opisuje sytuację w ostrych słowach nie pozostawiając złudzeń jak poważna sytuacja nas spotkała, ale też szczególnie zwraca uwagę na zachowanie ludzi, które pozostawia wiele do życzenia.

Przyjacielem Szpaka, który zdecydował się na to wyznanie jest Norbert Dąbek, jedna z najbliższych osób dla wokalisty, poza rodziną. Podczas, gdy większość komentarzy i apelów gwiazda jest na temat konieczności pozostawania w domach, utrzymania higieny osobistej, zasad zachowania dobrego zdrowia, Norbert uwidocznił zupełnie inny problem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Rusin obraziła Polki! Nie mogły uwierzyć w to co powiedziała

Norbert Dąbek ostro wypowiedział się na temat osób bagatelizujących problem, uważa, że takim zachowaniem pomagają tylko w rozprzestrzenianiu się wirusa.

„Od jakiegoś czasu widzę, że najwięcej szkody Polsce wyrządzili nie histerycy, a Ci, którzy lekceważą problem. Histeryk nie pojedzie sobie na narty do Włoch mimo tak wielu ostrzeżeń. Ignorant tak. I na wakacje pojechało niestety wiele osób. Dlaczego pozwolono im wrócić do kraju? Sprowadzili epidemię do Polski, zarazili innych. Problemem są Ci, którzy bagatelizują, śmieją się, udostępniają głupie wypowiedzi i atakują tych, którzy do sprawy podeszli poważnie. Wszyscy musimy podchodzić do tematu z ogromną uwagą i delikatnością. Nie ma miejsca na bagatelizowanie i drwienie z innych.”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Michał Szpak, juror The Voice oraz Norbert Dąbek bardzo się lubią, ostatnio zaskoczył wpis jaki dodał przyjaciel wokalisty, chodzi o koronawirus i... ludzi
Michał Szpak, juror The Voice oraz Norbert Dąbek bardzo się lubią, ostatnio zaskoczył wpis jaki dodał przyjaciel wokalisty, chodzi o koronawirus i… ludzi. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Załamanie pogody: potężne dwucyfrowe mrozy i śnieg

Wideo z Mediolanu ukazuje ponurą prawdę. Tak Włochy walczą z pandemią

Stan Zagrożenia Epidemiologicznego w Polsce: Co to oznacza?

To może Cię również zainteresować:

Śmierć Królikowskiego zmieniła ich życie: rodzina przeżywa koszmar

Ibisz ogłosił przerażające wieści na żywo. Polały się łzy

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →